2752
2734
عنوان

برای یه ازدواج بهتر طلاق بگیری گناههه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73186 بازدید | 736 پست
خودم شاغل بودم  اره اصل مشکل رفیق بازی و پول بود بعد منم کشششش میدادم دعوا میشد .

خب تو هم با رفیقات می‌رفتی بیرون اینقدر وابسته بازی در نمییاوردی کتاب میخواندی باشگاه می‌رفتی شاغلم که بودی یه تایمی هم با همسرت چرا اینقدر وابسته بازی درآوردی وقتی میبینی درست نمیشده شاید بی محلی میکردی اون میومد سمتت

دست بزن  لجباز رفیییق باز پولم خیلی خرج میکنه ولی به من نمیده  ولخرج برای بقیه  ...

مهربونه  اما میگی دست بزن داره

چه  تناقضی شد

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کافی نیست؟؟؟

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
عزیزم چند سالتونه ؟ اگه بتونه دست بزنش رو کنترل کنه شاید بشه تحملش کرد . مشاور نرفتید ؟

من ۲۸

ایشون ۳۲

خودم روانشناسی خوندم 

میگه تو مقصری که کنک میخوری 

زبونت درازه 😬

لطفادرتاپیکای فان تگم کنید♥️🌱✌️

وای شوهر من خوشتیپ نیست تحصیلات نداره خونواده خییلی بد داره خونه نداره ماشینم معمولی حالا من موندم فقط بخاطر مهربونی و اخلاقش من خودم قیافه و زیبایی دارم ولی میترسم طلاق بگیرم شوهر بدترازین نصیبم بشه😂

عزیزم بخون بقیشو  رفیق باززز دشت بزن بس نیست واسه طلاق

مرد دست بزن مگه مهربونم هست؟؟؟

وات؟؟

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
دست بزن  لجباز رفیییق باز پولم خیلی خرج میکنه ولی به من نمیده  ولخرج برای بقیه  ...

چجور مهربونه که کتک میزنه حالت خوبه

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید...الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س) توروخدا برای ظهور آقاجانمون دعا کنید صلوات بفرستید..هرکس به سهم خودش زمینه ظهور رو فراهم کنه ظهور نزدیک است انشالله🌷🌷🌷❤

چطور احترام میذارن ولی خصوصیت های بد اونم دست بزن و ولخرج برا بقیهو .. هست 

خودشیفته انگار نصفتو نپذیرفته هم میخوادت هم نمیخوادت

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

دست بزن کم چیزی نیست والا شوخیش نگیرین،،امنیت جانی نداری پیشش.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق،اول و دوم و سوم نداره عشق همونیه که از وقتی اومده دنیا رو زیباتر می بینی....همونی که نگفته حرف دلت رو می خونه....عشق همون آدمیه که از ویرانه و مخروبه ای که آدمای قبل ازت ساختن یه آدم جدید می سازه آره همونه حالا چه اول بیاد و چه دوم و....همونی که با همه فرق داره آره همون فقط اسمش عشقه باقی فقط یه حس بودن و بس...........//////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
خوبیا و بدی هاش با هم نمیخونن ،مثلا گفتی مهربونه و با احترام برخورد میکنه ،از طرفی میگی دست بزن داره ...

😱😱😱😱😱

عزیزم اتفاقا ادمای عصبی خیلیاشون مهربونن 

گفتم بالاتر اره محترمه از نظر گفتار درسته دست بزن دا ه ولی تا حالا تو این هفت سال یه فوش بد نداده که دیدم بعضی ها میگن 

با احترامم منظورم رفتارش با خانوادمو فامیل و دوستام بود کلا ادم مودب و محترمیه 

لطفادرتاپیکای فان تگم کنید♥️🌱✌️

رفیق بازیش در چ حده؟ الان یعنی شوهرت راضیه به طلاق؟

برای دست بزنش هم موقع بحث و دعوا کوتاه بیا لج و لجبازی نکن جوابشو نده تو دعوا. شاید بهتر شد

همه تلاتشتو بکن برای زندگیت اگه درست نشد اون وقت فکر طلاق باش

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706