2733
2739

خدایا خیلی سخته کمکمون کن همون طور که حضرت یونس و از شکم نهنگ نجات دادی همون طور که آتش و برای حضرت ابراهیم سرد کردی همون طور که حضرت یوسف و از زندان نجات دادی برادر منم از زندان نجات بده خدایا تو رو به همون اسمی قسمت میدم که اگه همه مردم دنیا بگن گره های زندگیشون باز میشه و توی عدشت اون اسم نوشته شده گره زندگی همه رو باز کن و مارو ازین غم نجات بده خدایا تاب و توان از ما گرفته شده این کول بار غمو به اون لحظه ای که حضرت علی رو آفریدی و امیر مومنان قرار دادی از روی دوش ما بردار و از گناهامون بگذر 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

خدایا ، اول از همه ارزو میکنم حال دله همه خوب بشه 

و امیدوارم دوستم هر چی به صلاحشه براش پیش بیاد ، صبرو تحمل داشته باشه🙏🌱

به اسم کاربریم گیر ندید هرچی میزدم قبول نمیکرد اعصابم بهم ریخت زدم گوسفند دیدم قبول کرد   ، حالا دیگه نمیتونم عوضش کنم   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .