2737
2739
عنوان

بدترین دوران زندگی عقد طولانی...

549 بازدید | 33 پست

خانوام دلمو میشکنن نزدیک دوساله عقدیم خونمون اماده نیست پدرمم شرط کرده باید خونه خودمون حاضر شه

غم دوریه شوهرم ازیت میکنه دوس دارم پیشش باشم

خانوادم زخم زبون میزنن تو جمع مثالهای میزنن همش منم

خیلی خستع شدم شوهرم دوست داره بریم سر خونه زندگیمون ولی خب نمیشه پول نیست زمان نیاز داریم 

واسم دعا کنید دلم خیلی گرفته متنفرم از دوران عقد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ از من بپرسن بگن گوه ترین دوران کیه. نمیگم دورانی ک فلان کسم مرده. میگم دوران عقدم. 

من انشالله برج 7 ک میشه 2سال عروسیمه. منم خونه خریدیم عقل افتاد. چندسالته؟ 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید. و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨(تیکر لاغریمه) 
2731

وای نگو من ک حالا عقدم کم بود خواهرم یکسال ونیمه توعقده هرروز هی میپرسن کی عروسی میگیرید چرا نمیگیرن

خب پول ندارن بگیرن نصف وسیله ها هنوز نخریدن

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2740

من عروسی کرده بودم. چندماه مجبور بودم خونه مامانم بمونم.... خدا میدونه چقدر مادرم اذیتم کرد. از خدا میخوام نبخشتش...خیلی بهم زخم زبون زد

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
۲۳

من 20. کاملا درکت می‌کنم. 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید. و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨(تیکر لاغریمه) 

میشه بگید چرا دوران عقد بدترین دورانه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
من عروسی کرده بودم. چندماه مجبور بودم خونه مامانم بمونم.... خدا میدونه چقدر مادرم اذیتم کرد. از خدا ...

مادر منم دقیقا حالمو بد میکنه قلبمو میشکنه اگ پول داشت خب میرفتم سر خونه زندگیمون اونم گناه داره 

2706