2737
2734
عنوان

صدای راه رفتن واحد بالایی و حرف زدن واحد روب رو نمیزاره بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 71 پست
اره نمیشه من ی بار ب هر دو گفتم اما هیچ تغییری نکردن.  اونا راحت دارن زندگیشونو میکنن ،،من ولی ...

شرایط تون رو درک‌میکنم چون منم با واحد بغلی همین مشکلو دارم.سروصدای وقت و بی وقت خودشون یه طرف سگهاشون یه طرف.

آقا میگه تو خیلی حساس شدی.اما واقعا خیلی سخته این شرایط .۷ساله دارم عذاب میکشم.اصلا ساده ترین اصول همسایه داری و آپارتمان نشینی رو نمیدونن و رعایت نمیکنن،اما به بقیه (ماها)میگن بی فرهنگ و پشت و کوهی(دور ازجون همه)فقط ادعا دارن.

به همسرممیگم شکایت کن ازشون.میگه همسایه اس درست نیست😡😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرایط تون رو درک‌میکنم چون منم با واحد بغلی همین مشکلو دارم.سروصدای وقت و بی وقت خودشون یه طرف سگهاش ...

اینا از کجا اومدن ک فرهنگ آپارتمان نشینی ندارن 

واقعا چجور میتونن انقدر بی شعور باشن

2731
    خوب کاری کردی

بخدا گاهی از شدت عصبانیت دلم میخواد مثل خودشون با سرو صدا جوابشونو بدم.اما فقط دلم به حال واحدهای دیگه میسوزه.بنده خدا ها شاغلن و سرساعت نیاز به استراحت دارن.

این بغلی ما شبها بیدارن (شب زی شهتن😂)روزها میخوابن.شغلشون آزاده واسشون اصلا مهم‌نیست.

ولی همسر من و طبقه بالایی مون صبحها ساعت ۵ونیم باید بیداربشن.

2740
اینا از کجا اومدن ک فرهنگ آپارتمان نشینی ندارن  واقعا چجور میتونن انقدر بی شعور باشن

وقتی دخترم دوسالش بود و تازه داشت به خرف میومد خیلی از صدای سگهای اینا میترسید یه روز دم به سیم اخر به آقام گفتم تو نمیتونی حرف بزنی خودم‌میزنم اینا نمیفهمن اینجا اپارتمانه و سگدونی نیست من و بچه ام تو این خونه از این مسخره بازی های اینا آرامش نداریم بچه من از ترس زبونش بند بیاد کی جواب میده ؟من اجازه نمیدم کسی مزاحم آسایش بچه ام بشه.ازین به بعد جواب های هویه.یا شکایت کن یا اگه سگهاشونو هرجای ساختمون ببینم از پارکینگ بیرون میکنم.

داد زدم اینارو گفتم که بشنون😁 یه مدت رااااحت شدیم.

دیگه از اون به بعد سگهاشونو واس خرابکاری تو پارکینگ نبردن.

وقتی بهش تذکر دادیم بابت سروصدا ؛سگهاشو با بچه منو و یه همسایه دیگه مقایسه کرد(انقد بی شخصیتن)گفت مگه بچه شما نصف شب گریه میکنه ما اعتراض میکنیم😡😡😠

دیگه ببین چقدر از نظر فرهنگی لِولشون پایینه

وقتی دخترم دوسالش بود و تازه داشت به خرف میومد خیلی از صدای سگهای اینا میترسید یه روز دم به سیم اخر ...

باز خوبه اعتراض تو نتیجه داده 

ما اعتراض می‌کنیم اینا بدتر لج میکنن 

بیشتر سر و صدا میکنن 

معلوم نیست اصلا برا کجان این لامصبا 

الان از خواب دارم میمیرم ولی چ کنم 

سگ ک خلاف قوانین اپارتمانه

ای خواهر اگه من مالک‌واحد خودمون بودم یا اجاره بنام من بود تا الان صددفعه ازاینا شکایت کرده بودم.

چون هم خلاف موازین شرعی ؛اصول بهداشتی ؛و خلاف قوانین آپارتمان نشینی و هم ایحاد مزاحمت واس ساکنینه.

اما حیف که خونه بنام همسرمه و من نمیتونم اقدام قانونی بکنم.همسرم هی میگه رعایت کنیم هن

مسایه ان؛حرمتها نشکنه و ازین حرفها

2706