2733
2734
عنوان

صدای راه رفتن واحد بالایی و حرف زدن واحد روب رو نمیزاره بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم اصلا از آپارتمان خوشم نمیاد خونه من قدیمی ویلایی اما خدارو شکر محله خیلی خوبی داریم همسایه های ب ...

انشالله هرجا که نقل مکان میکنید بازهم همسایه های خوب قسمت تون بشه.همسایه خوب نعمته بخدا.

هرجا که میرید انشالله آروم و امن و آباد باشه و ایام به کامتون باشه

ما توشهرستان کوچیک زندگی میکنیم خونمون ویلایی .بعضی وقتا ناشکری میکنم ولی الان که به بعضی کاربرا فک میکنم.واقعا ناراحت شدم براشون چون خودم روخواب خییییییییلی حساسم باید تو سکوت مطلق باشم .خدایی خیلی خوبه آرامش داشته باشی هرجا که زندگی میکنی

والا ما یه همسایه بیشعور و بی فرهنگ داریم که مثلا صبح ساعت ۷ صدای کشیدن وسایلشون میاد و شبا تا ساعت دو سه شب پارتی میگیره یا که درها رو محکم بهم میکوبن

همین دیشب چندبار از خواب پریدم بخاطر بیشعوریشون

چندبار بهشون تذکر دادیم آخرین بار هرچی از دهنش دراومد بهم گفت

یه چیزی هم بهشون بدهکار شدیم که چرا جلوی مهمونم اومدی تذکر دادی

یکی نیست بهش بگه خب ساعت رو یه نگاه بنداز بعد در قوطی عطار رو باز کن

خدا هیچ بنی بشری رو اوره آپارتمان نکنه خییییلی بده منم دیگه کم آوردم انقدر حرص میکشم تپش قلب گرفتم انشالله همه برن خونه حیاط دار من همینطور اخه این آپارتمان چی بود اخه مد شد مردم آسایش ندارن