2733
2734

من خیلی وقته بهش مشکوکم ولی پیگیری نکردم 

اما تازه مامانم از بابام خواست رمز گوشیش رو باز کنه و اون با وقاحت تمام اینکارو نکرد و بحثو با خنده عوض کرد، نشست خاطره ی چرت و پرت تعریف کرد تا یادش بره!!!!!

اینجا دیگه شک من رو ۱۰۰ برابر کرد

رفتم بهش گفتم خب اگه چیزی توگوشی نداره چرا نشونت نداد که ضایع بشی ببینی چیزی نیست؟! میگه تو میخوای بینمونو خراب کنی

یه بارم غیر مستقیم گفته بودم چیا ازبابام دیدم گفت تو حسودی بسوز بابات برام میمیره!!! 

درحالی که دیشب هم جدا خوابیده بودن !!!! و این عجیب نیست 

بابام هرازگاهی تا چندماه تو پذیرایی میخوابه  به بهونه ی گرم بودن اتاق !!!و براش مهم نیست که مامانم پیشش نمیخوابه!!! اصلا رابطه باهم ندارن انگار....

بابام  نگهبان یه پارک دور بسته و زنونه ست و اتفاقا زنا همیشه میگن اقای فلانی بهترین نگهبان این پارکه ،و اونم خیلی افتخار میکنه، مامانم هم میگه اره چون شوهرم چشم پاکه نجیبه !!!

بابام یکی دوسال پیش سیمکارتش رو داد به من 

و من تو سیمکارتش یه مخاطب دیدم، نوشته بود Akram!!!!!

و توجه کنین مامانم تا دبستان خونده انگلیسی بلد نیست!!!!

به اون زنیکه اکرم تو روبیکا پیام دادم گفت شما رو نمیشناسم و بلاک کرد الان به سرم زده بایه خط جدید برم پیویش و بگم اقای فلانی هستم ( فامیل بابام رو بگم).....

البته به بابام نشون دادیم اولاش یکم دستوپاشو گم کرد بعد سعی کرد عادیش کنه

گفت اینو میگی؟ این یکی از زنای پارکه میخواد ازم سوال کنه پارک چه موقع بازه! 

و موضوع همینجا تموم شد......

ادامه ش

خانما بابام از هرچی خائن هست جانانه دفاع میکنه تو بحثای خانوادگی!!!! 😐

چندوقت پیش عمم و شوهرش دعواشون شد و مقصر شوهرش بود، عمم هم رفت تو استوری واتساپش گفت که شوهرش خائنه و کل فامیل فهمیدن

اما بابام دم به دیقه به شوهر عمم زنگ میزد که هنوز باهات آشتی نکرد؟؟ حتی کلی دلداریش میداد ومیگفت عیبی نداره همش تقصیر خواهر منه زبونش خیلی درازه😐

حتی به عمم گفت تو بلد نیستی زندگیتو جمع کنی خونت رو چرا تمیز نمیکنی...

عمم بهش گفته بود الان چون دعوا کردیم حالم بده تمیز نکردم......

بابام که انقد ادعای غیرت داره چرا رو خواهرش غیرتی نمیشه ؟؟؟ 

خانما حتی یه دفعه دوس دختر شوهر عمم اومد درخونه شون، به شوهر عمم گفت تو مگه نگفتی زن من مُرده و من میخوام بگیرمت پس چرا منو نمیگیری؟ و عمم هم اونجا بود.....

چطور میتونه ازین ادم حمایت کنه اگه خودش خائن نیست؟؟!!

ادامه ش خانما بابام از هرچی خائن هست جانانه دفاع میکنه تو بحثای خانوادگی!!!! 😐 چندوقت پیش عمم و ش ...

مورد دوم مشابه:

پارسال شوهر دخترعمه ی مامانم بهش خیانت کرده بود ، با دختر عموی زنش ریخته بود روهم!!!!!

و میخواست باهاش ازدواج کنه و دخترعمه ی مامانمو نزدیک ده بار کتک زد پرت کرد بیرون ولی اشتیشون دادن و با اون هرزه ازدواج نکرد!!!!

و واکنش بابام تو ذهنم حک شد:

خیلی کارش اشتباهه که زنشو کتک میزنه میندازه بیرون گناه داره

میخواد زن بگیره،بگیره عیبی نداره ولی اینطوری نکنه جلوی مردم زشته زنش گناه داره!!!!؟ 

حتی همون موقع به مامانم گفتم که ازین حرفش خوشم نیومد ولی همچنان اهمیتی نداد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شوخیه دیگه؟!

بیشتر از کار تو ک میخوای بین پدرومادرتو بهم بزنی از حرفای مامانت تعجب میکنم ک به تو میگه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
چه شغل خوشی داره برای خودش حال میکنه تو اون همه زن...

دهنت🤣

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2706