2733
2734

چند وقته که دیگه دارم خفه میشم هر سری مادرش یکاری میکنه یا یه چیزی میگه که آزارم بده به شوهرم‌که میگم نمیزاره حتی غر بزنم یا به حرفم گوش بده سریع در میاد پشت مادرش و ازش دفاع میکنه پیش من .. یبار بهم نمیگه توام حق داری یا اشتباه از اون بوده یا عب نداره ولش کن و این حرفا.. هرررر دفعه هی میگه خوب گفته خوب کرده چیز بدی نگفته ..

مثلا مادرش میدونه ما صبا خوابیم چون‌گرمه تو اتاق نمیخوابیم میایم تو پذیرایی میخوابیم بعد واحد بغلم خونشه از ۷ صبح هی تق تق تق تق داره میکوبه رو یه چیزی پشت گوش من از خواب بیدارم کرده دیوونه شدم معلوم نیست داره بادوم میشکونه گردو میشکونه چیکار میکنه اخه ۷ صبح مردم آزار ؟ به شوهرم زنگ زدم میگم مامانت از صبح داره چیکار داره‌میکنه بابا نمیتونم‌بخوابم میگه بسه دیگه زیاد خوابیدی بیدار شو ...

ینی چی اخه من باردارم همینجوریش شبا از لگن درد بزور خوابم‌میبره بعد نیاز به استراحت دارم‌ینی‌چی اینجوری میگه...

چیکار‌کنم من دیگه دارم رد میدم بخدا 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون اون فقط اینو میبینه ک دارن از مادرش بد میگن بالغ نیست شوهرت حق و ناحق نمیکنه تو ذهنش کل کل نک ...

خب گناه من چیه من چیکار باید بکنم که متوجه این اذیت و آزارا بشه اخه ؟ چجوری خودمو بهش بفهمونم اخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

کلا زن های قدیم زورشون میاد عروس از ۷ صبح بیشتر بخوابه و شوهرتم نمی تونه به مادرش بگه تو خونه ات ساکت باش چون زنم خوابه! 

ولی حالا کاری به مادرشوهرت ندارم انقدر خوابیدن هم خوب نیست بلند شو به چند تا کارهات برس ، چون بعد به دنیا آمدن بچه تا چند سال واقعا هیچ کاری نمی تونی انجام بدی

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
خب گناه من چیه من چیکار باید بکنم که متوجه این اذیت و آزارا بشه اخه ؟ چجوری خودمو بهش بفهمونم اخه

سیاست داشته باش

توام خیلی از مادرت دفاع کن مثلا خدش

تا بفهمه

دست خود ادم نیست

من ۲۱سالمه

بگن مادرت هرکاریم کرده باز دفاع میکنم ازش

خب چرا مستقیم به خود مادر شوهرت نمیگی؟! بگو مادرجان شرمنده حالم بده صدا میاد نمیتونم یکم 

اره دقیقا

بحث عروس و مادر شوهره باید باهم حلش کنن

شوهر طرف زنشو بگیره نامرده

طرف مادرشم بگیره نامرده

مرد میره سرکار 

کار کنه

نباید وارد اینجور مسائل بشه

خودمم باشم طرف مادرمو میگیرم

طرف گیج میشه اخه

استارتر یه نصیحت ، الان در مورد سر و صداها به مادرش چیزی نگو چون بعدها که بچه ات به دنیا بیاد، هر بار اونم راه میافته در خونت و می گه نصف شب خواب بودیم بچه ات گریه کرد ما رو از خواب بیدار کرد!   یا بچه ات سر و صدا می کنه ما بعدظهر ها نمی تونیم بخوابیم!  

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
خب چرا مستقیم به خود مادر شوهرت نمیگی؟! بگو مادرجان شرمنده حالم بده صدا میاد نمیتونم یکم 

اخه خجالت میکشم برم دعوا کنم بعدش میگم باز میخوایم توروی هم نگاه کنیم دعوا بشه بدتر میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سیاست داشته باش توام خیلی از مادرت دفاع کن مثلا خدش تا بفهمه دست خود ادم نیست من ۲۱سالمه بگن ما ...

عجب سیاستی

ولی برای همه جوابگو نیست،یهو شوهرش میگه برو پیش همون مادرت،درکل تو زندگی باید نشون بدید اولویت اول و آخرتون همسرتونه،نه پدر مادرتون

مشکل اینجاست که در کل همه مردا فقط جر و دعوا و بزن بزن رو درک میکنن ،از تیکه انداختن و حرفایی ک مادرشون ممکنه بار زنشون کنه سر در نمیارن،چون درکی از این قضیه ندارن،این خاله زنکیا فقط مال ما زناس

اره دقیقا بحث عروس و مادر شوهره باید باهم حلش کنن شوهر طرف زنشو بگیره نامرده طرف مادرشم بگیره نام ...

مرد باید همیشه طرف حقو بگیره که نمیگیره متاسفانه 

اما خودمونم باشیم بیشتر طرف مادرمون میگیریم حتی اگه به ظاهر بگیم حرف تو درسته ولی تهه دل چیز دیگه میگه معمولا 

پس بهتره خودمون مسئله رو حل کنیم 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706