2733
2739
عنوان

یسنای کوچولو یعنی الان کجاست دعا کنید براش پیدا بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2347 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گناه داره این طفلک باباش مریض ذهنیه بعد این بچه و داداشش و کلی کار زمین اینم خوابونده بچه رو اومده د ...

می‌دونم 

اینجا تبادل نظره! مادرش که اینجا نیست که دنبال مقصر باشیم داریم نظرمون رو میگیم

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731
می‌دونم  اینجا تبادل نظره! مادرش که اینجا نیست که دنبال مقصر باشیم داریم نظرمون رو میگیم

برو کامنت های تموم پستای مربوط به این بچه رو ببین بعضی ها هستن باز میان دنبال مقصرن اون مادر بدبختو پیدا میکنن ادم دلش میسوزه

انشالله پیدا بشه   ... بچه رو تنهایی ول کرده زیر درخت شاید گرگی شغالی روباهی بردتش

همینو بگو آخه چطور بچه به اون کوچیکی رو تک و تنها ول کرده

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740
برو کامنت های تموم پستای مربوط به این بچه رو ببین بعضی ها هستن باز میان دنبال مقصرن اون مادر بدبختو ...

من به اونا کاری ندارم اینجا که نیست مادرش ، در کل مقصر بوده کدوم آدم عاقلی بچه رو تو دشت ول می‌کنه میره

فکر نمیکنم دیگه وقتی براش مونده باشع... به دل مادر پدرش صبر بده خیلی سخته

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
مادر بیچاره از ترس و بدبختی اونو نذاشت خونه با خودش بردش ک این شد نتیجش

خونه میزاشت والا بهتر بود تا اینکه بچه رو ول کنه تو دشت بیابون به امان خدا!

من به اونا کاری ندارم اینجا که نیست مادرش ، در کل مقصر بوده کدوم آدم عاقلی بچه رو تو دشت ول می‌کنه م ...

عزیزم شما تو زندگیت فقر رو تجربه کردی ؟؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706