2733
2734

یسنا 4 ساله ک همراه مادر خود در زمین های کشاورزی بود خوابش برد  مادر زیر سایه درخت اونو گذاشت و مشغول برداشت نخود بود ک بعد ساعتی ک رفت بهش سر بزنه متوجه میشه ک یسنا نیست . و صحرا هم آبی چاله ای نبود یه صحرا بزرگ محصول نخود بود سه روز خبری ازش نیست هیچ ردی ازش نیست. خدایا کمک کن پیدا بشه 

من دختر ایرانم. مغز تاریخم استوارم

ایشالا پیدا بشه اما مادرش خیلی بی ملاحظه بوده

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من خودم دختر دارم ...

یه لحظه از جلوی چشمام عکس یسنا نمیره کنار...

خدایا خودت این دختر را حفظ کن...بذار تو بغل تو باشه خدایا😢😢😢

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ایشالا پیدا بشه اما مادرش خیلی بی ملاحظه بوده

گناه داره این طفلک باباش مریض ذهنیه بعد این بچه و داداشش و کلی کار زمین اینم خوابونده بچه رو اومده دیده نیست گناه داره نباید دنبال مقصر باشن این وقتا

ایشالا پیدابشه ولی توی اون مکان احساس میکنم عقابی چیزی بردتش 

پرسید لیاقت چیست؟  گفتم: همانیست که نداشتی و من شبانه روز به پایت ریختم ،بی معرفت....🥀                              نزدیکم نشو من پر دردم🙃               
2706