2737
2739

دارو لازم نیست که...من بچه م۳ماهه بود ختنه ش کردم روزی چندبار اسپند براش دود میکردم دود اسپند میخورد اون قسمت ختنه...پماد براش گرفته بودم روزی چندین بار بهش میزدم.ی هفته نشده حلقه افتاد قشنگ بدون هیچ عفونتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارو لازم نیست که...من بچه م۳ماهه بود ختنه ش کردم روزی چندبار اسپند براش دود میکردم دود اسپند میخورد ...

عزیزم میگه عفونت کرده چرا با بچه هودت مقایسه نیکنی؟اسپند درمان عفونته اخه؟ این حرفا بخدا حق الناسه 

2731
2738
عزیزم میگه عفونت کرده چرا با بچه هودت مقایسه نیکنی؟اسپند درمان عفونته اخه؟ این حرفا بخدا حق الناسه&n ...

حالا شما چرا انقد تند میری و پرخاش میکنی...شما نمیدونی اسپند یک نوع ضدعفونی کننده هستش مشکل من نیست...درضمن همون اول خوب رسیدگی بشه عفونت نمیکنه و اینکه پماد بزنه بهتره

حالا شما چرا انقد تند میری و پرخاش میکنی...شما نمیدونی اسپند یک نوع ضدعفونی کننده هستش مشکل من نیست. ...

پرخاش کردم چون جون و سلامت یک بچه درمیونه. بخدا عزیزم لازم نیست همه جا نظر بدیم. الان این خانوم بره اسپند دود کنه عفونت بچه ش مزمن بشه خدایی نکرده نقص عضوی ایجاد بشه یا پخش بشه تو خونش گناهش گردن شماست دیگه.

2706