2752
2734
عنوان

بیاید مشکل مسخره امو بگم بخندید

524 بازدید | 46 پست

بعد ۵ سال هنوز روم نمیشه قربون صدقه نامزدم برم 

خیلی دلم میخواد ولی نمیتونم یه کلمه هم بگم اصلا روم نمیشه چکار کنم خیلی اذیتم ،امروز بهم گفت تا حالا یبار شده بگی قربونت بشم 🥲

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀

اون میگه بهت ؟

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینک‌دیگ‌خجالت نداره چن باربگی عادت میکنی سخت نگیر

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم 
2731
خیلی روزی هزار بار اما من تو دلم میگم اصلا نمیتونم به زبون بیارم 

تو چت هم نمیگی ؟

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

آدم اگر کسی رو قلبا دوست داشته باشه این کلمات خودش به زبون جاری میشه اگر از دل باشه 

اگرم نگی یا کم رویی یا مغرور 

و اون فک میکنه بهش علاقه ای نداری و نسبت بهت سرد میشه

اینک‌دیگ‌خجالت نداره چن باربگی عادت میکنی سخت نگیر

چجوری بگم دست و پام عرق میکنه اما ذره ای نمیتونم حسمو بیان کنم 

من ١٤ ساله ازدواج كردم يه بار هم به همسرم نگفتم دوستت دارم يا قربون صدقه اش نرفتم و... با اينكه همسر خوش اخلاقي هست ولي انگار روم نميشه و يا شايدم حس ميكنم فقط بايد مردها اينجور حرف ها رو بگن و ناز بكشند!

عزیزم منم مث ت بودم چند ماهه ازدواج کردم

اما با خودم میگفتم ک خب اگ من بهش محبت نکنم کی بهش محبت بکنه؟

اگ من ب شوهرم نگم عزیزم کی بهش بگه؟

یه ماه طول کشید هر بار میخواستم بگم عزیزم نمیتونستم اما سعی کردم و گفتم چیزی میخوام بهش بگم ب جای اسمش میگم عزیزم

البته تو خونه ن بیرون جلو بقیه احترام میزاریم و اقا و خانم همو صدا میزنیم

اما الان تو خونه اونم اصلا اسممو نمیگه میگ عزیزم 

خیلی لذت بخشه حالا ک ب روت آوردم بهش بگو بالاخره باید تو کلام هم بهم محبت کنین همش ک ب رفتار نیست

من اول از تو پیام بهش عزیزم گفتم تا تونستم ب زبون بهش بگم 

جان منی❤️
آدم اگر کسی رو قلبا دوست داشته باشه این کلمات خودش به زبون جاری میشه اگر از دل باشه  اگرم نگی ...

کم رو ام خیلی 

تو پیام میگم اما زنگ و حضوری اصلا تا حالا تو این ۵ سال یکبار نتونستم کلمات عاشقانه بگم 

کم کم بگو بهش پسره هم گناه داره دلش میخاد از تو نشنوه یکی بلده بهش بگه مخش بزنه

عزیزم منم مث ت بودم چند ماهه ازدواج کردم اما با خودم میگفتم ک خب اگ من بهش محبت نکنم کی بهش محبت بک ...

همین اولین بارش سخته ،خیلی حس کم رویی دارم 

کاش میشد یبار میگفتم بار دوم دیگه سخت نبود

2706