2733
2739
عنوان

خوشبحال مردا و پسرا😓.....

519 بازدید | 32 پست

دلشون که بگیره میرن بیرون... دلشون نگیره تم میرن بیرون.... 

اونوقت من دلم امامزاده رو میخاد که برم بشینم یکم زار بزنم، نمیتونم برم چون کسی نیست ببرتم... خودمم تنها نمیشه برم الان😓

وای خدا دارم دق میکنم امشب🥺🥺حالِ دلم هیچ جوره خوب نمیشه... 💔

حالا الان یه عده میان فاز روشنفکری میبرن که پاشو خودت برو... چرا نمیتونی و فلان... نگید لطفا چون خودم بهتر از شما از شرایطم اگاهم:) 

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 

الهی بگردم🥲

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منی که تنهایی میرم چه پخی و چه حالی دارم که تو بشی 

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2740
منی که تنهایی میرم چه پخی و چه حالی دارم که تو بشی 

اصلن نفهمیدم چی گفتین ولی فک کنم شما فهمیده باشین من چی نوشتم تو محتوای تاپیک:) 

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 
اصلن نفهمیدم چی گفتین ولی فک کنم شما فهمیده باشین من چی نوشتم تو محتوای تاپیک:) 

نه منظورم اینه که من تنهایی میتونم برم 

الان یکم تکونم بدی زار میکنم و گریه

خب توهم همینطوزر چه فرقی داریم الان؟

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2706