2733
2734

مامستاجریم و ماشینم نداریم من همونو ک بخاطر بدهی قبلا همه وسایل خونمونو فروختیم وهنوز شوهرم حدود۱۱۰ملیون بدهی داره و جز اون ماهی ۶تمن قسط داره

امروز رفتم به تلوزیون ۴۳خریدم۹تمن و به یخچال ۲۰تمن و اسپرسوساز ۵تمن 

ماکل وسایلمون فروختیم هیچی نداشتیم میخام کمکم بخرم واینایی که خریدم قراره تو مغازشون کارکنم نزدیک خونمونه ماهی ۳تمن حقوق میده حقوق و برداره بجاش کار خوبی مردم یااشتبا مردم بنظرتون

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برجی ۳ تومن کم نیست؟ 

نن ماروستاییم اینجا خیلیه همینم

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
2738
غیر از اسپرسوساز که واجب نیست بقیه رو کار خیلی خوبی کردی عزیزم مبارکت باشه 

خب باید کار خونه انجام بدم و مغازه هم هروز گرد گیری منم و تا۹شب اونجاباشم خیلی خسته میشم وقتی قهوه میخورم اوکیم

۳ تومن خیلی کم نیست؟ چند ساعت در روز؟ اسپرسوساز واجب بود؟ وسایل واجب تر بگیر اگه چیزی نداری.

۸صب تا۱۲و۳تا۹شب

[QUOTE=337472477]ما هم نه خونه داریم نه ماشین[/QUQUOTE

خدابزرگه به هممون بهترینشو بده

ماهم مستاجریم و ماشین نداریم نگران نباش اکثراهمینن.اره بهترین کارو میکنی ک کمک حال زندگیت هستی

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2706