2752
2734
عنوان

اونایی که مستاجرن و ماشینم ندارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 35 پست
ن مااطراف شیرازیم

خیلی خوبه به کم قانع باش به زیادم می‌رسی همینو برو انشالله بعدا یه جایی پیدا می‌کنی بیشتر بدن 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
ببهشید گلم نمیخوام تو ذوقت بزنم. ولی شما هر کاری بخوای بکنی بیشتر از اینا باید در بیاری. بخدا ۳ تومن ...

مجبورم فعلا

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=337472937]خیلی کم می گیری تو خونه نمی تونی ترشی کیک نون بپزی بفروشی تو روستا نمی خرند خیاطی ک ...

خیاطی بلدی باید با تولیدی کار کنی مثلا میری انجا فقط جا دگمه ای در میاری خودشون چرخ دارند باید بری شهر 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
2731