2737
2734

سلام 

یک آدم ممکنه حسادت درونی انجام بده اما حسادتی که صدمه بزنه یا... 

این طور آدما چه طوری هستند؟ 

بالاخره حسود باهوش هست و با سیاست و حسود بی سیاست. 

چه کارهایی می کنند؟ 

چه طور بشناسیمشون که ازشون کمی فاصله بگیریم؟

به نظرم در برابر اطرافیان تون باید بسیار محافظه کار باشین ...

خوشی هاتون را لزومی نداره برای هر آدمی تعریع کنین...غم هاتونم .

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط در یه زمینه حسادت میکنم که اونم تاحالا ندیدم شور باشه چشمم 

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2731

استاد پناهیان یه سخنرانی دارند میگن قلبی که امام زمان نداشته باشه حسود میشه بنظرم کاملا درسته

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
به نظرم در برابر اطرافیان تون باید بسیار محافظه کار باشین ... خوشی هاتون را لزومی نداره برای هر آدم ...

با این حرف خیلی موافقم 

کلا عادت ندارم زیاد از خودم بگم 

ولی یک عده باز در سکوت و حتی فاصله پیگیر آدم  هستند 

آیا بهشون القا کنیم که آدم شکست خورده ای نیستیم و یا اینکه موافقیم اما بدون افتخار یا کلا حالت معمولی را انتخاب کنیم. 

استاد پناهیان یه سخنرانی دارند میگن قلبی که امام زمان نداشته باشه حسود میشه بنظرم کاملا درسته

چه جالب 

البته با خیلی حرفای آقای پناهیان موافق نیستم. 

ولی حرفای خوبم دارند. 

نگا خونت میکنه میره مثل فرشت میخره

نگا خودت میکنه مثل لباست یا زیور آلاتت یا هرچی میره میخره

یا پیشت یه چی میگه بعد میره همون کار میکنه مثلا داری آشپزی میکنی آش درس میکنی میگه من اش دوس ندارم میری خونش میبینی اش درس کرده

هرچی لباس برا بچت بخری میره میخره

میدونی بعضیا تقلید دوست دارن چون هیچ استعداد و ایده ای ندارن از دیگران استفاده میکنن 

خیلیا ن حسودن تا از خونت دور بشن آتیش میزنن خونتو دعوا بدبیار و همه چی میشه

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2738

کسی که به فکر نابودی طرف و موفقیتش باشه

غبطه خوردن با حسادت کردن خیلی متفاوته 

غبطه ینی خدایا بیشتر بهش بده ولی به منم بده

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 
کسی که به فکر نابودی طرف و موفقیتش باشه غبطه خوردن با حسادت کردن خیلی متفاوته  غبطه ینی خدایا ...

یک نفر هست از فامیل های نزدیک 

مدت ها بود ندیده بودم 

تا اینکه شماره جدید منو گرفته بودند 

و پیام عزیزم و قربونم و.... 

چندین هفته 

بعد که رفتم دیدنشون اینا قطع شد. 

یک دفعه 

نتیجه گیری این کار داره؟ 

حسرت چیزایی ک داری رو میخوره . شاید بگه خوبه خوشحالم برات حتی شاید خودشم نفهمه داره حسادت میکنه .

سال هاست موفقیت قابل توجهی مثل قدیما نداشتم 

یادمه یک بار یکی گفت که تو که به هیچ جا نرسیدی 

نمی دونم حرفش از سر چی بود. 

چه زمینه ای؟ 

به کسایی که تو زندگیشون کسی رو دارن که عاشقشونه حسودیم میشه

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2706