2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این ویپاد رو که گفتین هر ماه سکه میدن ی کم بیشتر توضیح میدید 

سلام عزیزم ویپاد اپلیکیشن بانک پاسارگاد هست . ۲ نوع وام داره .

یکی پشتوانه هست که به صورتی پله ای و با تسویه هر وام و کار کردن با حساب تا سقف ۳۰ میلیون وام میده .

یکی هم وام برایند هست که براساس میانگین حساب تا سقف ۵۰ میلیون وام میده .

برای وام برایند ۱۰ میلیونی باید ۱۰ میلیون ۴۵ روز یا ۳ ماه داخل حساب باشه تا بتونید با بازپرداخت ۶ یا ۱۲ ماهه ۱۰ میلیون وام بگیرید .

و همینطور برای مبالغ بالاتر هم به همین نسبت باید حساب کنید .اگر دوست داشتید کد معرف منو بزنید 5FVB14

نهههههه بابا 😅همون رو که ۱۸ماه نوشته موقع معدل حساب میدن.  مراحلش برو خودت بهتر متوجه میشی.&n ...

میترسم ۵۰ بدم ببینم یوقت خداینکرده اونی که تو ۱۸ ماهه است نشون نده😁🤪🤪

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم
2731
سلام عزیزم میتونی بهم بگی کدوم بانک وام خوب میده...که هم به صرفه باشه هم از پس قسطاش بتونم بربیام

عزیزم همین طرح نگین بانک سپه از همه کمتر بود مدت سپرده گذاریش ولی بانک آینده هم فکر میکنم چنین طرحی داشته باشه که شما ۲ ماه ۲۰۰ میلیون خودتون رو بگذارید میتونید با بازپرداخت ۲۴ ماهه ۲۰۰ میلیون وام بگیرید که اقساطش هم ماهی ۱۰ میلیون و پانصد میشه .

بانک رسالت و مهر ایران هم میتونید پول بگذارید ولی بازپرداختش کوتاه تر هست یا اینکه مدت بیشتری باید پولتون بمونه .

مثلا ۲۰۰ میلیون رو بگذارید داخل این ۲ بانک بعد از ۸ ماه میتونید ۲۰۰ میلیون با بازپرداخت ۲۰ ماهه وام بگیرید که قسطش میشه ماهی ۱۰ میلیون .

وام ویپاد بانک پاسارگاد رو هم میتونید بگیرید ولی اون ۵۰ میلیون هست که ۲۰۰ میلیون رو کمتر از یک ماه بگذارید بمونه میتونید ۵۰ میلیون با بازپرداخت ۱۲ ماهه وام بگیرید .

عزیزم من اینها رو قبلا تایپ کرده بودم برای شما هم فرستادم .

2740
@مامان_سبحان7     سلام عزیزم من میخواستم وام بگیرم که با اون طلا بخرم...به نظرت از چه با ...

سلام عزیزم میتونید همون وام بانک رسالت رو بگیرید و دوباره ویپاد بانک پاسارگاد سپرده کنید تا بتونید وام ۵۰ میلیونی اونجا رو هم که بدون ضامن هست بگیرید .

2706