2733
2734

برات سوره توحید و کوثر و قدر میخونم 

خدا همراهت باشه نازنینم ❤

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نترس جانم

خداهواتو داره

بسلامتی زایمان کنی❤

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2740

عزیزم خدا همراهته نگران نباش واسه سلامتیتون آیه الکرسی میخونم

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
باشه عزيزم بسلامتي فارغ شي  منم كسيو ندارم از اول بارداريم ذهنم مشغوله چيكار كنم بعد زايمان ☹️

غصه نخور خدا رو داریم

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

بی کس تر از منی؟

تو یه شهر دیگه دکتر گفته استراحت مطلقی وگرنه میافتی رو خونریزی شوهرم تاحتی اشغالها هم نمیبره انبار شده بود روهم حیاطمون شده اشغالدونی بلند شدم 20 کیلو اشغال بردم

بی کس تر از منی ک دوتا کارتش ک من خبر دارم صدهزار تومن پول هم توش نیس ولی تو کارتیش ک من خبر ندارم 20 تومن پول قایم کرده شانسی فهمیدم

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
غصه نخور خدا رو داریم

هي خواهر 

شنيدي طرف همه كسو بي كسه 

مادرم تا بيمارستان برا بچه هاي خواهر برادرش پادار بود 

ولي برا من….

از طرفي خانواده شوهرمم كه نگم 

سر قبليم اونقد حرص خوردمو گرسنگي شيرم خشك شد خودمم تو ده روز نزديك ١٥كيلو كم كردم 

اين دفعه اولا نميان دوما نميان بيانم اوضاعم اينه 

ده روز خانوادهشوهرم خونم بودن 

يه گوسفندو خوردنو رفتن 

منو هم گشنگي دادن اخرم چه ها گفتن 

مادرمم زياد كه از بچه و بچه داري خوشش نمياد ميدونمم به دلش نيست بياد و نمياد دليلشم خانواده اعجوج معجوج شوهرم ميگه 

2706