2733
2734
عنوان

کیسه ابم ۳۱هفته پارس همراه ندارم بیمارستانم خیلی بیکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 22 پست
هي خواهر  شنيدي طرف همه كسو بي كسه  مادرم تا بيمارستان برا بچه هاي خواهر برادرش پادار بو ...

عزیزم مادر منم بامنت میاد فقط بخاطر اینکه کسی رو ندارم بچه هامو نگه داره که برم بیمارستان

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
عزیزم مادر منم بامنت میاد فقط بخاطر اینکه کسی رو ندارم بچه هامو نگه داره که برم بیمارستان

منم يه دونه دارم 

اونقد سركوفت زد كه بچه ميخاستي چيكار تا شش ماهم بود نگفتمش فكر كن الان سي هفتمه تازه فهميده 

من چند وقته مادرم منو. نديده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم يه دونه دارم  اونقد سركوفت زد كه بچه ميخاستي چيكار تا شش ماهم بود نگفتمش فكر كن الان سي هف ...

عزیزم منم دوتادختر دارم اینم ناخواسته باردارشدم شهر غریب هم هستم بخدا همه زندگیم کثیف شده ولی یه بارکسی نیومد کمکم کنه الانم خسته وبیحال افتادم نمیدونم چیکار کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
عزیزم منم دوتادختر دارم اینم ناخواسته باردارشدم شهر غریب هم هستم بخدا همه زندگیم کثیف شده ولی یه بار ...

دختر مونسو همدمه 

مباركتون باشه 

منم تنهام خودمو با بچه هام ميخام سرگرم كنم من خونم تا خونه مادرم يه ربعم راه نيست هر شب خونش غلغله مهمان ولي انگار جا برا من فقط تنگه 

خدا كمكمون كنه 

چند سالشونه نور چشمي ها

دختر مونسو همدمه  مباركتون باشه  منم تنهام خودمو با بچه هام ميخام سرگرم كنم من خونم تا خ ...

۵ساله و۳ساله ونیم دوتابچه دیگه هم داریم که بچه های همسرم هستن یه پسر۱۱ساله ویه دختر۱۳ ساله که متاسفانه دختره مشکل ذهنی داره کارهای شخصی اونم به عهده منه خلاصه اینو گفتم منم بجز خدا هیچکس رو ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
زايمان كردي؟؟؟برا زايمانت كسي مياد ؟

اره مامانم ی شهر دیگست ولی میاد ولی چ اومدنی سر بچه های قبلی همش شوهرم باهام دعوا راه مینداخت و پشت سر مامانم همه حرفی میزد ک از زندگی سیر میشدم دوست داشتتم مامانم زودتر بره همون ی هفته هم پیشم نبلشه

مربی شنا✌✌یه آدم موفق