2733
2734

خونمون روبروی قبرستونه انقدر سرسبز شده پر درخته خیلی خوشگل شده حال میده وسطش یه کلبه بسازی دور و ور هم پر قبر شب بخوابی اونجا😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوش به حال مرده های اونجا

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

من شبا تو خونه ی خودمم میترسم برق روشن باید باشه بخابم اونوق فکر تو ی کلبه وسط قبرستون من ی سکته ریز و درشت میزنم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2738

با اجازه استارتر عزیز 

میشه ی لحظه بیان ب تایپکم ب کمکتون احتیاج دارم 

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ر •️                  کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر .        متاهل💍
2706