2733
2739

۸۰ خورده ای سالشه ...یه ساختمونیم.  صبح تا شب خونه است به همه چی گیر میده امروز دم در منو دیده میگه به پسره من نمیرسی صبح تا شب گشنه تشنه کار میکنه واسه شما شما ام پولشو حدر میدین اصراف میکنید ول خرجی میکنید خدارو خوش نمیاد کم خرج کن کم بخر بیچاره پسرم 

در صورتی که اصلا اینجوری نیست من اصلا به شوهرم کم نمیزارم 

به شوهرم زنگ زدم گفتم چقدر شماها نمک نشناسین من اینهمه به تو میرسم کم نمیزارم واسه هیچی . اگه از دستم اونقدر خسته شدین من اصلا مهریه ام نمیخام طلام نمیخام جهازمم واسه خودت  هیچی.... طلاق منو بده با بچه ام برم یه گوشه بمیرم اینهمه ام حرف نشنوم 

من وقتی دارم صدمو میزارم واسه زندگی اینکه یکی بیاد این حرفو بزنه داغون میشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

پیره دیگه بیخیال

ی گوشت در یکی دروازه

بگو چشم ولی کارخودتو بکن

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

مهم اینه شوهرت چه جوابی بهت داده؟

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

نباید زنگ میزدی بهش

باید صبر میکردی میومد تو خونه با آرامش باهاش حرف میزدی میگفتی بابات چه حرفا میزنه فکر میکنه بهت کمتر میرسم! باید خودتو پیش پدر شوهرت خونسرد نشون میدادی 

ولی کلا زندگی تو یه ساختمون با خونواده شوهر همش اعصاب خردیه امکانشو داشتی دور شو ازشون

2706