2733
2734
عنوان

معجزه گرفتین از دعایی یا چله ای؟

76 بازدید | 7 پست

لطفا تجربتون رو بگین خواهرا مرسی

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام دوستان دوستداران امام زمان 

ان شاالله از روز جمعه اینده ۲/۲۱ماه مبارک ذی القاعده شروع میشه همزمان چله ی کلیمیه یا حضرت موسی تا ده ذی الحجة

ختم هایی که اگر دوست دارید انجام بدید ۴۰روز

زیارت جامعه یکبار

دعای عهد یکبار

ختم ایه نور (۱۰۰۰صلوات صبح ،و۱۰۰۰تا شب وقبل خواب ۱۴بار ایه نور

ختم نادعلی به روش ایت الله نخودکی    بعد از نماز صبح حمد۱بار،توحید۳بار،۱۴صلوات خواندن الله صمدی من عندک مددی وعلیک معتمدی نادعلیا مظهرالعجایب تجده عونا لک فی النوائب کل هم وغم سینجلی بولایتک یا علی ذکره یا علی ۱۰۰۰بار 

در پایان دوباره حمد۱،توحید۳,صلوات۱۴بار هدیه به پیامبر اهل بیت وانبیا اولیا 

دعای یستشیر

دعای مشلول 

زیارت عاشورا 

چله بسم‌الله... روزی ۱۰۰بار یا ۱۵۰بار 

ذکر یونسیه ۴۱بار در سجده بعد نماز صبح

ختم ایه۸۰ اسرا  صدبار شبها

ختم اسم شریف المعید هرروز ۱۰۰۱ بار تا ۴۰ روز 

صلوات خاصه امام رضا 

اسم شریف العزیز ۴۰ بار هرروز

اسم الوهاب روزی ۱۷۵بار یا عدد بهتر۱۴۸۴

ایه الله لطیف عباده یرزوق من یشا وهو القوی العزیز ۴۰ روز. روزی ۱۰۰۱بار

ایه اذا سالک عبادی ۴۱بار(۱۸۶بقره)

ایده ان الفضل بیدالله ۳۵۱بار هر روز(ایه ۲۹ حدید

التماس دعا 🌹🙏

2731
چله یس

حاجتت غیرممکن بود؟

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
چله حدیث شریف کسا 

حاجتت غیرممکن بود؟

غیرممکن یعنی چی خواهر؟ 

یعنی نیاز به معجزه داشته باشه بنده هاش نتونن هیچکاری کنن

2738