2737
2734

بچه ها من قبلا هم یه تاپیک درمورد کارای شوهرم گذاشته بودم و گفته بودم شوهرم بی جنبس و این حرفاا

شوهرم خیلی وقتا وقتی من ناراحت شم کلی کارای عجیب غریب می‌کنه ک با هم اشتی کنیم ، مثلا یه سری من خونه بابام بودم با کلی ات اشغال اومده بود جلو در خونمون تو کوچه اسممو داد میزد ، توی یه تاپیک گفتم اینو 

من دیشب بخاطر اینکه قول بهم داده بود زود بیاد بریم بیرون و نیومد ، ینی گفت نتونسم بیام ، باش یه کوچولو همچین بگی نگی قهر بودم ، قرار بود بعد خرید بریم خونه بابام اینا ، ولی خب خرید ک نرفتیم دیگ رفتیم خونه بابام اینا کلی تدارک دیده بودن نمیشد نریم، من تو ماشین زیاد شوهرم صحبت نکردم ولی خودش همش آهنگ های ک من دوست دارمو میزاشت و خوراکی ها ک دوس دارم خرید و هی صدام میکرد ،من زیاد باهاش حرف نزدم رفتیم خونه بابام اینا و برگشتنی من تو ماشین خابم برد ، و باورتون نمیشه شوهرم منو خونه نبرده بود 🤦🏼‍♀️ یهو با صدای در ماشین بیدار شدم ، دیدم جلو ماشین با یه خرس گنده و یه کیک و یدونه از این چیا حس ک نور زیادی تولید میکنه اسمش نمیدونم ، فش فشه هس چیه ، وایساده با یع گل تو دهنش و کلمه منو ببخش دست خرسه ، منم خسته و عصبانی بهش گفتم این مسخره بازی تموم کن واس چی منو اوردی اینجا ، تقریبا بیرون شهر بود، کل شهر دیده میشد از این جا ، و واقعا هم خسته و عصبی بودم. ، هیچی دیگ اومد نشست تو ماشین هیچی هم نگفت ، من واقعا بخاطر این زیاده روی هاش عصبی میشم ، و زیاد خوشم نمیاد ، خیلی هم خسته بودم، حالا امروز صب زودتر از همیشه رفت بهش گفتم بخاطر دیشب معذرت میخام ، میخاسم برم بغلش کنم یه لبخند زد و گفت ن بابا اشکالی نداره ، من دیرم شده باید بره، زودتر هم داشت میرفت تازه، خیلی ناراحتع از دسم ینی ، چیکار کنم حالا ، شما بودین چیکار میکردین، من واقعا عصبی شدم بخاطر کار دیشبش 😔

اگر من همچین همسری میداشتم( مثل شما) قطعا دق میکردم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همسرتون خیلی رمانتیکه و پر ذوقه ولی شما خیلی منطقی برخورد میکنی

اینجاست که به مشکل میخوری

یکم پایه باش

برای من اون کارو میکردن از ذوق زدگی مرده بودم الان

فکر کنم بخاطر همونه شوهر من اصلا نه ذوق داره نه حوصله موقع معذرت خواهی ادا بازی درمیاره اسممو مسخره میکنه تا بیاد یه دلخوری تموم بشه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2740
منم شوهرم هی قربون صدقم میره هی برام گوشی میخره هی کیلو کیلو طلا میخره ولی من ناراحت میشم😔

آخی ت بزار بخره برا من با پست بفرس منم ناراحت بشم تنها نمونی😔

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری دست دونفره، تیکر مربوط به هدفمه