2737
2734

هر نفر درحالت عادی ۱۵۰ گرم کیک میخوره

هر یک کیلو مناسب برای ۶-۷ نفره 

خودت حساب کن دیگه

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خود شیرینی فروشی بهت میگه

میدونم گفتم اینجام بپرسم به هرحال خیلیا هستن اینچیزارو خوب بلدن مهموندارن برا اطمینان گفتم مطرح کنم 

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
خودم قبلا هرکیلو رو میگرفتم برا ۸ نفر کافی بود الان میخواستم ۵ کیلو بگیرم بعد میگم شاید ۴ کیلوم کافی ...

۴کیلوکافیه ولی اگه خودت حس میکنی بامهمونات رودروایسی داری وبیشترمیخورن ۵کیلوبگیرتولدشم مبارک گلم

2731

اصولا میگن اگه مهمونی همراه شام هست برای هر نفر ۱۰۰ گرم ،اگه نه هر نفر ۱۲۰ گرم

من خودم واسه مهمونیام کیکامو بزرگ درست میکنم،مهمونام میگن خوشمزه میشه و زیاد میخورن

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️

همشون میان اخه؟ همیشه یه چند تا نمیان.  چهار کیلو بگیری باید با دقت قاچ کنی نفری یه تیکه میرسه ولی بزرگ نه. اگه بچه هستن تا هفت هشت سال بسشونه بیشتر از اون خراب میکنن اگه بزرگتره پسرا شکمو هستن چهل نفر شش کیلو بگیر ولی خیلی گرون میشه دیگه

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
میدونم گفتم اینجام بپرسم به هرحال خیلیا هستن اینچیزارو خوب بلدن مهموندارن برا اطمینان گفتم مطرح کنم& ...

اره میدونم ما برا نفر ۶ کیلو گرفتیم اضافم اومد ولی دیگه خیالمون راحت بود

2740
اسی من برای شصت نفر ده کیلو گرفتم کم اومد باز یک یک کیلوی ونیمی آماده هم رفتم فوری گرفتم  برش ...

آها ممنون عزیزم همچین نظری میخواستم که خودمم حساب کتاب کنم چون تاحالا تولد بزرگ نگرفتم. با این حساب حدودا ۶ کیلو میخوام 

من از قنادی پرسیدم گفت هر کیلو برای ۸ تا ۱۰ نفر شما بگیر برا ۸ نفره ۵ کیلو بگیر ک خیالت راحت باشه ...

دقبقا ۵ کیلو خیالو راحت میکنه خونگی سفارش میدم با موز و گردو کیلو ۲۷۰ البته گفته تزییناتم جدا هزینه میگیره 

2706