2733
2734
دقبقا ۵ کیلو خیالو راحت میکنه خونگی سفارش میدم با موز و گردو کیلو ۲۷۰ البته گفته تزییناتم جدا هزینه ...

اره ۵ کیلو عالیه منم جشن داشتم سوال پرسیدم گفتن برا ۱۰۰ نفر ۱۰ کیلو بسه ولی من مثلا ۱۲-۱۴ کیلو میگیرم

قنادی گفت کیلویی ۲۲۰ با تزییین بهترین قنادی شهرمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها ممنون عزیزم همچین نظری میخواستم که خودمم حساب کتاب کنم چون تاحالا تولد بزرگ نگرفتم. با این حساب ...

قربونت عزیزم ولی یکاری بهت میگم انجام بده 

یک کیک یک و نیمی بگیر برای صاحب تولد 

برای افراد سفارش بده تو ظرف مخصوص کاپ کیک مغز گردو و موز قشنگ به تعداد برات آماده می‌کنه دردسر تقسیم بندی هم نداری 

2731

5 کیلو 

هر کیلو برای 8 نفره

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

کیک ها چقدر قیمتش بالا رفته من برای تولد دونفره یک مینی کیک میخواستم سفارش بدم گفتن 𝟑𝟖𝟎 میشه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
وای یاخدا چطور میگید چهارکیلو من برای هفده نفرکه سه چهارتاشونم بچه بودن اینقد سفارش دادم. 

شما برش های کیک ات بزرگ بود حتما 

خب تولد درکنار کیک چیزای دیگه هم‌پذیرایی میشه نمیشه که شکم مهمون با کیک پر کرد

عرفش نفری ۱۳۰ گرمه ولی من نفری ۱۵۰ گرم می‌خرم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
آها ممنون عزیزم همچین نظری میخواستم که خودمم حساب کتاب کنم چون تاحالا تولد بزرگ نگرفتم. با این حساب ...

استارتر لطفا اگه میخوایید مراسم آبرومندانه و برش کیک ها صرفا خامه مالیده شده به بشقاب نباشه برای هر ۵ الی ۶ نفر یک کیلو مد نظر قرار بده 

برای تولد همسرم ۲۰ نفر ۴ کیلو و نیم کیک بود همه برش ها خوب و عالی بود کسی هم میخواست باز بود و یکمم موند برای فردا صبحش خوردیم حال داد😅

شما حداقل ۶ کیلو بگو 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
وای یاخدا چطور میگید چهارکیلو من برای هفده نفرکه سه چهارتاشونم بچه بودن اینقد سفارش دادم. 

اینجا یه جوری میگن که فقط خامه رو بمالی ته ظرف مهمون 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
شما برش های کیک ات بزرگ بود حتما  خب تولد درکنار کیک چیزای دیگه هم‌پذیرایی میشه نمیشه که شکم م ...

اره برشام بزرگ بود وشام وهمه چیم بود ولی خوب روم نمیشه کوچیک بذارم خورده ام شد فقط یه تیکه موند، به یه خانواده ام یک تیکه دادم بردن چون یک نفرشون نیامده بود

لطفالایک نکنید،ممنون
2706