2733
2734
عنوان

با پسری که ماشین نداشته باشه رل میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 67 پست

😂😅

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودشو میخام نه ماشین...... 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم.         دوست دارم خدای کوچک من

من ماشین داشت بعد فروخت برای یه کاری 

ولی اون سرکاره 

موتور داره الان میتونم باهاش کنار بیام 

ولی اینکه کار نداره خیلی بده

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2731

من اگر ببینم همچین پسری رو اول به سطح تحصیلاتش، اخلاق و رفتارش، و شغلی که قراره انتخاب کنه و سطح تلاش و کوششی که برای زندگیش انجام میده نگاه میکنم

اگه ببینم که قراره در اینده پیشرفت کنه خب قطعا مشکلی ندارم با نداشتن ماشین و پول و... وکنار هم با هم پیشرفت میکنیم

اما اگر ببینم برای زندگیش تلاشی نمیکنه و بیخیاله و فاقد شعور و فرهنگه قطعا از 2 کیلومتریشم رد نمیشم

نه 

وقتی با افکارت جور نیست بخاطر قیافه می خوای قبولش کنی ؟؟!!

پول نداشته باشه اخلاق و شخصیت نداشته باشه دو فردا دیگه حالت از قیافشم بهم می خوره

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

نه 

نه بخاطر ماشین ها فقد بخاطر تنبلیش

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

ماشین برام مهم نیست اگه زرنگ و کاری باشه اخلاق داشته باشه اره 

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤

هیچکس از اول چیزی نداره

حتی پدرتون با کارو تلاش به اینجا رسیده

بنظرم خیلیم خوبه بدون در آمد پدرش روی پای خودش

باشه خودش بگیره قدرشو بهتر میدونه

من بودم اره

البته اگر غیر قیافه

اخلاق و خانواده دار باشه فرصت میدم

💕Turk
ت رل خودش میخای بشی یا وسایل و امکانات؟

عزیزم این اقا ی دفع میگفت نمیتونم گل بخرم یک بار ما باهم شام بیرون نرفتیم اینا مهم نیست واقعا؟هر زندگی لازمشون داره چطور میتونم روش حساب کنم

فقط اونایی که فاز عشق و عاشقی برداشتن😘 قشنگ معلومه نوجوون احساسی اید

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2706