2737
2739
عنوان

خواهش می کنم انقدر سریع عقد نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2100 بازدید | 81 پست
عشقی وجود نداره واقعا. باید با منطق پیش رفت. منطقم میگه رابطه طولانی بدون رسمی کردن غلطه

دقیقا. ازدواج یه قرارداده

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکررررررر که تاپیکتو دیدمم

ی درصدم شک داشتم که عقدکنم

الان مطمینم شدم نامزد بمونم بهتره

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
قبل عقدم همون بوده ولی یا زمان زیادی صرف شناخت طرف نکردن یا چشاشونو بستن

نمیدونم والا من نزدیکشون نبودم ولی

گاهی باید گذشت از ی سری رفتار ها وگرنه زندگیت نمیمونه 

هیچکس از ایندش خبر نداره ک قراره چی بشه شاید ی موضوعات کوچیک بشه بدبختی بعد ازدواج

تو خدا رو داری ...🥲
2731
کاملا درسته ولی واقعا یه سری مسائل وقتی زیر یه سقف برید مشخص میشه ...به نظرم دو طرف چه دختر چه پسر ب ...

اره صددرصد ولی لااقل اگر بعدا مشکلی بود ادم دلش نمیسوزه ک چرا تو دوران اشنایی حواسشو جمع نکرده اینجوری ادم میدونه تلاششو برای شناخت طرف کرده حالا یا طرف ذات خرابشو بعدا نشون داده یا عوض شده شرایطا

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
نمیدونم والا من نزدیکشون نبودم ولی گاهی باید گذشت از ی سری رفتار ها وگرنه زندگیت نمیمونه  هیچ ...

گذشت ک باید باشه ولی بعد عقد

قبلش باید چشاتو خوب باز کنی ببینی خوبیا و بدیا طرف چیه

کاربری دست دو نفره
اره صددرصد ولی لااقل اگر بعدا مشکلی بود ادم دلش نمیسوزه ک چرا تو دوران اشنایی حواسشو جمع نکرده اینجو ...

تا اینجای تاپیک که خوندم متوجه شدم دغدغه من تو سن ۲۹ سالگی خیلی منطقی و به جا هست

من واقعا از راه دادن یه مرد به زندگیم هراس دارم،نمیتونم به جنس مذکر اعتماد کنم برای ازدواج چون ثابت کردن که آدم نیستن اکثرشون،الان تو این دوره زمونه هر غلطی دارن میکنن چون مرد هستن،آدم دلش نمیاد خودش و زندگیشو به اینا بسپاره

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
تا اینجای تاپیک که خوندم متوجه شدم دغدغه من تو سن ۲۹ سالگی خیلی منطقی و به جا هست من واقعا از راه د ...

دقیقاااا من تازه میرم تو 21 ولی هرچی فک میکنم، حدااقل تا قبل 29/30 ازدواج نمیکنم شایدم کلا ازدواج نکردم 

ازبس مردا نامرد و عوضی شدن ادم میمونه ب کی اعتماد کنه رفیقم ک 18 سالگی ازدواج کرده الان پشیمونه ولی راه برگشت نداره متاسفانه ولی همچنان تاکیید داره منم ازدواج کنم😐😅

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2738

من کساییو میشناسم میرن خواستگاری هفته بعد عقد میکنن. کاملا سنتی رفتن خواستگاری ، آشنایی قبلی نداشتن. همیشه میگم چه دلی دارن. مثل این میمونه یه لپ لپ شانسی بخری به امید خدا توش چی باشه معلوم نیس شاید توش بمبه، شاید خوشبختیه ، شاید بدبختیه، شاید اخلاقاییه که در توانت نیس تحمل کنی. من همیشه تو این مورد متعجب میشم. 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
دقیقاااا من تازه میرم تو 21 ولی هرچی فک میکنم، حدااقل تا قبل 29/30 ازدواج نمیکنم شایدم کلا ازدواج نک ...

😅😅😅میخواد دوتایی بدبخت شید کنار هم

نه عزیزم دور از جونتون ان شاءالله خوشبخت بشید

ببین نمیدونم شانسه قسمته یا خدا دوسشون داره اما هستن کسایی که شوهرای سطح بالا یعنی بالاتر از خودشون میکنن و زندگیشون ار جهنم به بهشت تبدیل میشه اما خب تعدادشون کمه و نمیشه امیدوار بود

ما که شانسمون جایی نگرفته نمیتونیم بش اعتماد کنیم

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....

ربطی ب این ها نداره فقط شانس 

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
😅😅😅میخواد دوتایی بدبخت شید کنار هم نه عزیزم دور از جونتون ان شاءالله خوشبخت بشید ببین نمیدونم ش ...

اونا واقعا شانس دارن دیگ متاسفانه ما ازاین شانسا نداریم ب قول شما نمیشه اعتماد کرد 🤦‍♀️

مرسی عزیزم ایشالا شماهم خوشبخت و موفق باشی 

2706