2733
2734
عنوان

اتفاق وحشتناک دیشب... مردم از خجالت

| مشاهده متن کامل بحث + 3495 بازدید | 120 پست

کم کم باید بدنت دستت بیاد چ روزهایی خونریزی بیشتره تو چ موقعیتی یا با چ غذاهایی بیشتر میشه علاوه بر مارک و نوع نوار حتی حالت نشستن هم تو لک شدن تاثیر داره

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شورتکس بگیر عزیزم طبیعیه خب ولی من منتظر بودم بگی شوهرم کیس داد 😂

شوهرش کیس داد گفت اشکالنداره عزیزم پیش میاد ایشونم از خجالت اب شدن😂😂

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2731
🤣🤣🤣وای

میبینی سر چ چیزایی خجالت میکشن 

مردن از شرم فقط برا کیسیدنه 😂😂😂

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
2740
حساس شدی     من تو کلاس صندلیم خونی شد  وقتی همه بیرون رفتن به دوستم گفتم طفلی ب ...

اونجوری ک نمیشه یا باید یبار با اب کر آب بکشین یا ۳بار اب قلیل هربار اب قلیل روش میریختین بعد کجا میریخت؟کف زمین؟

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

وای منم بود خجالت میکشیدم از اون بدتر غم اینکه چطور شستوشو کنن و پاک شه

من دیروز از خواب بیدار شدم دیدم لباس زیر و رو پتو ملافحه تشک همه گند زده شده بهش من که اصلا همچین اتفاقی نیوفتاده بود واسم و روزآی اخر پریودم در حد لکه ،این حجم خون نداشتم تا حالا

نصف روز در حال شست و شو بودم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

من و شوهرم تنها بودیم،،،پریودم شدید بود،،اصلا حالم خوب نبود،،اومدم بلند شم رگباری واژنم صدا داد،،،من مردم،،شوهرمم فک میکرد از پشت،،😅اینقد اخمو شده بود،،گفتم چیه از جلو ب من چه

2706