2733
2734
عنوان

مادرم به منو شوهرم گفت کم عقل

238 بازدید | 21 پست

دستمو که نگرفت هیچ 

پیام داد من از کوچیکی از تو راضی نبودم 

شوهرت هم کم عقله 

بخاطر اجاره خونمون شده  10 میلیون و ما ازش کمک خواستیم و داشتو نداد به صورت قرص فقط به بردارم قرض میده کمک منو شوهرم نمیکنه 

عقیداش اینه که میگه  تو چرا به فکر اجاره خونه هستی شوهرت باید فکر باشه که حالیش نیس .و بنده خدا انقدر کارش بهش فشار آورده که شب نمی‌خوابه ....

یا میگه شوهرت با ما مسافرت نیاد 

با میگه تو خودت تنها بیا خونمون اون نیاد 🥺

منم قطع رابطه کردم باهاش 

آخرش بهم گفت تو کم عقل و بیشعور  هستی 

من اصلا از ازدواجت راضی نبود در واقع خودش اصرار داشت من ازدواج کنم با این 

بعد شوهرم خیلی منو دوست داره درسته یکم دستمو تنگه ولی خیلی دوسم داره 🥹

از مادرشوهرت پول بگیرید

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرت سمیه

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731

عزیزم خب از شوهرت خوشش نمیاد، از نظرش شما باید با کسی ازدواج میکردی که پسفردا اجاره ده میلیونی نمونه رو دستتون

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2740

وای.....شایذ عجیب باشه ولی از این مدل مامان ها خیلی زیاد دیدم. یکیش مامان خودم. منتها با عروسش.

و با داماد بزرگمون هم تا وقتی وضع مالیش ضعیف بود خیلی بد بود ولی الان خوبن 

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰

مادر شوهرمنم میگ زنتو باخودت نیار خودت تنها بیا خونمون، مسافرتم میگ من با عروس نمیرم😆😆😆فک میکنه عروس عاشق اینه ک بامادرشوهر بره سفر🤭بیخیال بچسب ب شوهرت ک فقط هم شوهر برات میمونه☺️

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

مادرت حق داره من درکش میکنم لطفا تو به شوهرت فشار بیار خونه رو عوض کنید جایی پایین تر و کوچک تر بگیرید وای یاد خداهرم افتادم هیچوقت برنامه ریزی درست مالی نداشته و از بقیه توقع کمک داره کسی ام کمک نکنه میشنه پشت سرش فحش میده بس کنید دیگه اه توقع رو قطع کنید حتی از پدر مادر 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706