2737
2739
عنوان

وسایل برای کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 28 پست
آره دقیقا ...منم بار اوله‌..یکم ازین بابت نگران شدم‌..ولی سعی می کنم پرش نکنم ...پتو هم شما بردین؟؟ ...

ببین خودشون پتو دارن خب ولی اگر حساسی و وسواس داری ملحفه بردار بندازی رو تخت و زیر پتوت که بخوابی

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اگه با کاروان میری چیز خاصی لازم نیست ببری. فقط دینار از همینجا بخر که راحت باشی. خوراکی هم لازم نیست ببری . اونجا سوپرمارکت زیاد داره. اگه اهل لباس شستنی یه طناب و سنجاق قفلی و یه مقدار  پودر دستی ببر که بتونی لباس هاتو خشک کنی

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
مسواک و خمیر دندان ببر  شامپو ببر  اگر مثل من وسواس داری دوتا چادر ببر  ببین موقع ...

من لباس های شسته شده رو میدم شوهرم ببره پشت بوم هتل پهن کنه. اونجا سه سوته خشک میشه. اگه هم پشت بوم نزارن یه طناب با خودم می برم تو اتاق پهن می کنم.

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)