2733
2739
عنوان

😭😭دلم شکسته

113 بازدید | 6 پست

سلام چندمدته خیلی خیلی دلم شکسته حالم بده.هرچی ازخدامیخوام حاجتم رونمیده وحالم بده.ازهرامامی یاآبروداری پیش خدا خواستم که شفاعتم کنه اما هیچ نتیجه ای نگرفتم خیلی ناراحتم چراهیچکس جوابم نمیده🥹ازهمه خواهرای نی نی سایتی می‌خوام که سرنمازاشون یانمازشبشون برای من وحاجت گرفتنم دعاکنن خیلی درمانده ام .یا به هرشخص آبروداری یا امامی که ارادت دارن وازش چیزی خواستن ورد نشده می‌خوام که درحق من حقیر دعاکنن شایدفرجی شد وخداحاجتم روزودتربده.لطفا سرنمازاتون من رو(سارا)یادتون نره اسم من رو ببرید وبرام دعاکنید لطفاوبهم بگید لطفاً لطفاااا😭😭🥹

میشه حالاکه امضام روخوندی برای حاجت قلبیم دعاکنی وصلوات بفرستی خیلی زود حاجتم بگیرم خیلیییییی محتاج دعام🥹🥹🥹🥹.قلب مهربونتون رومیبوسم☺️🥰🥰🥰
هم دردیم پس  دعا میکنم برات

برام دعا کن.منم برات دعامیکنم .اسمت روبگم سرنمازدعاکنم برات.

میشه حالاکه امضام روخوندی برای حاجت قلبیم دعاکنی وصلوات بفرستی خیلی زود حاجتم بگیرم خیلیییییی محتاج دعام🥹🥹🥹🥹.قلب مهربونتون رومیبوسم☺️🥰🥰🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ملیکا  اسم تو چیه منم بگم سر نمازم؟🩷

سارا.ازته قلبت برای حاجتم دعاکن لطفاً.منم دعات میکنم.به خدابگوحاجتم روبده دارم جون میدم😭.منم دعات میکنم

سارا.ازته قلبت برای حاجتم دعاکن لطفاً.منم دعات میکنم.به خدابگوحاجتم روبده دارم جون میدم😭.منم دعات م ...

میگم عزیزدلم 

میگم مطمئن باش

خودم الان تو شرایطتم

درکت میکنم

میگم

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊
میگم عزیزدلم  میگم مطمئن باش خودم الان تو شرایطتم درکت میکنم میگم

خیلی خیلی ممنون از لطفت مهربونم😊