2733
2739

خوشحالی بیشتری نسبت به چند فرزندی ها دارن.

درست میگه؟ منی که بچه دومم داره به دنیا میاد خیلی ناراحت شدم نکنه پشیمون بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روانشناسم یه آدمه طبق دیده هاش حرف میزنه ولش بابا

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

ن اتفاقا ما ۳مورد داریم تک فرزندن .تا بچشون کوچیکه بله خیلی شادو پرانرژی هستن چون دغدغه های کمتری دارن و هرچیز خوبی هست فقط واس تک فرزندشونه ولی وقتی پدرومادر سنشون بالا میره و بیشتر کمکی و مراقب میخوان صدای فرزندشون درمیاد و دائم غر میزنه ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2738
این متنای زردا نخونید شادی بچه به خانوادشه نه تعدادش، من خودم بچم تکه قصدم ندارم بیارم 

من خودم بهترین شرایط بودم برای بچه دوم همش میگم نکنه اشتباه کردم الان کلا ما امید شدم من عاشق بچه ام

من خودم بهترین شرایط بودم برای بچه دوم همش میگم نکنه اشتباه کردم الان کلا ما امید شدم من عاشق بچه ام

هیر اشتباه نکردی نه شما که دوتا داری نه من که اعتقادم به تک فرزندی، هر کس با توجه به شرایط روحی و جسمی و مالژ تصمیم میگیره

بله درست میگه 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706