2733
2734
عنوان

الان یه متن روانشناسی دیدم که میگه خانواده های تک فرزندی

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 60 پست

منظورش کیفیت زندگی هست میگه مثلا بچه ای ک تک فرزنده تو پول و ثروته و ناز و امکاناته خیلی خوشبخت تر از بچه ای هست ک مثلا ۴ تا خواهر برادر داره تو فقر زندگی میکنن امکانات ندارن 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا سختی بارداری دومم ده برابر اولی بود اما ذوق الآنم بیشتره تا اولی نمی‌دونم چرا بعضی وقتا حس میک ...

ای جانم 😍خدا حفظشون کنه برات چیزی نمیشه بد به دلت راه نده انشالله به سلامتی دنیا میاد 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
2731

من تجربه بچه دوم رو ندارم . سه تاییمون با هم خوشحالیم 

به نظرم تک فررندی یا دو فرزندی دلیل خوشحالی نمیشه به خیلی عوامل دیگه بستگی داره

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
تو اینستا دیدم پیج روانشناسی

واقعا اینستا برات پنبع معتبریه؟

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

هرجا که پدر مادر آدم درستی باشن بچه خوشحالن ربطی تعداد ندارع هرچند خودم فقط دوست دارم یه بچه داشته باشم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
یعنی از چ سنی به بعد؟من بچه اولم 7سالشه خیلی گریه کرد و اصرار کرد چون همش غصه میخورد می‌گفت تنهام من ...

کار خوبی کردی نذاشتی تنها بمونه من دوتا خواهر داشتم بازم احساس تنهایی میکردم چون برادر نداشتم الانم خیلی خوشحالم بابت داشتن خواهر و برادرام بعداز زایمانم تازه فهمیدم بودنشون نعمته برام 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

چرته من بچه اولم وقتی کوچیک بودهمبازی نداشت همش توخودش بودمن وباباشم همش دلشوره داشتیم نکنه اینطوری بشه نکنه چیزیش بشه چون تک بچه بودخیلی حساسیت داشتیم خیلی بهش امرونهی میکردیم که این کاربده اون کارخوبه اینکارونکن اعصاب خودمونوبچه روخوردکردیم تااینکه بزرگترشدهمش خودخوری میکردولی ازوقتی بچه دومم بدنیااومدوبزرگترشدبااون سرگرم شدیم کمتربه بچه اولم حساسیت نشون میدیم بچه اولمم تاازمدرسه میادبادومی بازی میکنه واحساس تنهایی نمیکنه واعتمادبه نفسش خیلی بالاتررفته قبلااینطوری نبودخودمون حس بهتری داریم،اتفاقامن دلم برای اون بچه هایی میسوزه که خواهریابرادرندارن باکی میخوان همبازی شن باکی دردودل کنن تفریح کنن ازدواج کردن کی کنارشون بعنوان خواهریابرادرهست؟؟

تو اینستا دیدم پیج روانشناسی

کارت عضویت سازمان نظام روان شناسی داشت اون کسی که این حرف رو زد؟

هر ننه قمری اومده اینستا پیج روان شناسی زده کثافتا.

یکی نیست جمع شون کنه.

ما که درسش رو خوندیم پوستمون کنده شد آنقدر ادعا نداریم.

واقعا اینستا برات پنبع معتبریه؟

ن با اینکه خودم مشاورم میگم شرایط مهمتره تا تعداد ولی تا خودآگاه گفتم نکنه اشتباه کردم چون هیچ جا نگفته قطعا تک فرزندی خوبه یا قطعا بده

ادم از این جماعت تعجب میکنه اگ استارتر الان میگفت بچه دوم بیارم یا در راهه و فلان همه میریختن سرش ک در حقش ظلم و فلان کردی....

ولی الان ک قضیه اسی این مدلی تعریف شده کامنتا رو میبینم چقد دو رو بودن زیاده 

اسی عزیز ناراحت نباس از هدیه ای ک خدا بهت داده شکر نعمت کن.

لایک نکن خیرشو ببینی
2706