2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزممم😍❤️😍 ولی خب فک کنم مامانت خیلی کمکت کرده

درسته❣️

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
نه دیگه. خودت مسوول بچه خودتی. درست نیست مسوولیتتو بندازی رو دوش کس دیگه

من اصلا بچه نمیخوام اصلا شوهرم عتشق بچش😐😂 بعد مامانم و مادرشوهرم میگن بیار فقط بده به ما😐😂 

مامانم ک میگ من میترمش خودم بزرگش میکنم

2731
چن سالش بود مامانت ک نوه دار شد؟

۹ ماه قبل

نوه اولشونه

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
2740
عزیزممم ولی من بچه میارم میدم مامانم بزرگس کنه😂😂

دقیقا منم بچه میارم میدم مامان بابام اونام با عشق بزرگش میکنن😂😂بعد من همسایشون هم هستم فک کنم از اونایی میشم ک میرم بعد بچه دار شدن چتر باز میکنم😂😂😂ولی بی شوخی خو وقتی از آدم نوه میخان باید بزرگش کنن دیگ😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من اصلا بچه نمیخوام اصلا شوهرم عتشق بچش😐😂 بعد مامانم و مادرشوهرم میگن بیار فقط بده به ما😐😂  ...

نکن. واقعا اگه آمادگی نداری بچه دار نشو. اینا همش حرف الکیه. برای خود بچه هم خوب نیست که با اونا بزرگ شه 

ما میگیم دشمن دشمنم دوست منه

دشمن بچه است

دشمنم نوه

بابای من که از وقتی دخترم بدنیا دیگه منو نمیبینهههه 

اگه بخوام یه دخترمو جلوش دعوت کنم خو دیگه واویلا 

با ۶۰سال سن مثل بچه باهاشو بدو بدو میکنه و بازی میکنه

فقط 38 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(درخواست دوستی ندید لطفاً).  تیکر لاغریه                          (وزن فعلیم ۱۰۶ با قد ۱۶۳) یه روز تغییرش میدم و به هدفم میرسم ۱۰٫ اردیبهشت٫🤍

دعوا کنم

فقط 38 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(درخواست دوستی ندید لطفاً).  تیکر لاغریه                          (وزن فعلیم ۱۰۶ با قد ۱۶۳) یه روز تغییرش میدم و به هدفم میرسم ۱۰٫ اردیبهشت٫🤍
2706