2733
2734
عنوان

من یه مدته تغییر حجاب دادم....

| مشاهده متن کامل بحث + 7428 بازدید | 208 پست
نه چ مسخره ای اصلا مهم نیست چ فکر میکنن اتفاقا اصلاح امور و حجاب در جوانی خوبه وگرنه در پیری که ک ...

من خیلی بدبختی کشیدم تا به اینجا رسیدم تازه خودمو پیداکردم ولی خب از حرف بقیه خیلی میترسم از قضاوت هاشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول تبریک نیگم برای انتخاب پر از نوری که برای ادانه زندگیت در نظر گرفتی🌺👏 نه چادرتو بر ندار قبل ...

ممنون عزيزم ♥️♥️

من برام مهم نیست شرایط اون آقا و شرایط خودم چون در هر صورت جوابم منفیه سوادش هم به من نمیخوره 

2731

راستش خود من باشم فکر میکنم لابد برای پسره چادر سرت کردی محجوب به نظر بیای، من که نمیدونم تو کلا تغییر کردی

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

یاد حرف خانم حمیرا افتادم ...مجری گفت توصیه شما ب جون ها دختر خانم های آینده چیه ...گفت :هر چی هستی خودت باش اگه میخوای خواننده بشی راه خودتو برو اینکه تقلید کنی از فلان خواننده که آره چون اون لخت شده منم باید این کارو کنم چون اون فلان لباس پوشیده منم باید اون کارو کنم ...نه ..هر چی هستی خودت باش خود واقعیت اصلن مهم نیست دیگران چه نظری دارن نسبت ب تو مهم اینکه اون خودتی نه کسی دیگه...الانم با همون شکلی ک هستی باش ..میخواد بخواد میخواد نخاد

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2740
یکم خجالت میکشم 🤦‍♀️الان هرجا هم میرم میگن چیشد یه دفعه تغییر عقاید دادی و یا عجیب برخورد میکنن یه ...

اولش همینطوریه بعدش عادت می کنی و یادت باشه هرچند در ظاهر تعجب کنن و معذبت کنن ولی یه سریاشون ته دلشون تحسینت می کنن که با وجود همه ی واکنش ها انقدر راحت و محکم یه تصمیم جدید گرفتی که برای بقیه عجیبه. 

به نظرم اونی باید خجالت بکشه که محجبه بوده و یهو بدحجاب و بی حجاب شده. اون کارش اشتباهه و خجالت نمی کشه، اونوقت تو خجالت بکشی؟ پررو باش

چادرو انتخاب کردی پس با چادر برو.این نباشه ک بگن دختره یبار ازاد میاد یبار با چادر تکلیفش مشخص نیس  اگرم تصمیمت برا چادر سرکردن حتمیه بگو ک تصمیم گرفتی چادرسر کنی

من خیلی بدبختی کشیدم تا به اینجا رسیدم تازه خودمو پیداکردم ولی خب از حرف بقیه خیلی میترسم از قضاوت ه ...

حرف خدا و حجاب زهرایی برات مهم باشه

وگرنه ادمها ک هرروز هزار رنگن

هرجا گیر کردی بگو خدا بخاطر تو نگهش میدارم

یا زهرا خودت کمکم کن

انشالله بهترینها سر راهت قرار بگیره

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2706