2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره قوانین بذارید برای قهر 

هیچ وقت از قوانین فاصله نگیرید مثلا جای خوابتون رو جدا نکنید غذا باید بپزید و...

چون اگر اینکار رو نکنید قهر وارد فاز دیگه ای میشه و ریشه دارتر میشه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
جاخوابمون خیلی ساله جداست غذا دیشب درست کردم نخورد منم امروز درست نمیکنم 

یه فکری به حال رابطهتون بکن

البته رابطه با تلاش دو نفره درست میشه

امیدوارم همسرتون همکاری کنن

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2740
روال زندگی ما تحت هیچ شرایطی به هم نمیخوره.خونه مرتبه.غذا امادس کارت منم پر پول.اینا ربطی به قهر و ا ...

شوهرمن ازبس غر غرو دیشب دیگه بعد سالها تحمل باهاش قهرکردم رفتیم برا روز معلم کادو بخریم هی غرمیزنه خسیس نیست پولش مهم نیست ولی هی میگه زودباشین زود ی چیزی انتخاب کنین حالا من یکی انتخاب کردم رفتم توماشین میگه این چیه خریدی زشته فلانه رفتم عوض کردم باز غر زد روانیم کرده

یه فکری به حال رابطهتون بکن البته رابطه با تلاش دو نفره درست میشه امیدوارم همسرتون همکاری کنن

فقط وفقط بخاطر دوتابچه م دارم تحملش میکنم دل خوشی ازش ندارم خیلی وقته اصلادعوانکردم سرم توپاک خودمه ولی دیگه طاقتم تموم شده

شوهرمن ازبس غر غرو دیشب دیگه بعد سالها تحمل باهاش قهرکردم رفتیم برا روز معلم کادو بخریم هی غرمیزنه خ ...

شوهر منم از این اداها داره😂یه بار با خودش رفتیم پالتو خریدیم.دیده پسندیده رسیدم خونه گفت نپوشی اینو ها برو یه چیز دیگه بخر فردا.اینو بنداز بره😐اون مالتو رو فکر کنم من ۱۲ سال نگه داشتم هروقت دعوامون میشد میپوشیدم حرصش بدم😂😂الان دیگه باش خرید نمیرم.اعصاب خودمم خورد نمیکنم.خودم تنها میرم یا با بچم یا دوستی مادری کسی.