2733
2739
عنوان

بهم گف شبیه چوب شوری🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 46 پست
شوهر آینده‌

نگو ترو خدا بااین میخوای ازدواج کنی... کسی که ترو بخاطر اندام یا حتی چهره مسخره کنه توهم هیچی نی فردا قلدر میشه و قهر و بساط جنگ و بحث تجدید نظر کن از این شوهر نمیشه.. چطور میتثنید تثهین به خودتون رو قبول کنید

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظاهرا شاید شوخی بوده ولی دقیقا یعنی ذهنیتش از استایل و هیکل شما خوب نیس و چون قصد ازدواج دارین باید حتما رو این قضیه فکر کنین

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2731
2740

خوب تا کی میخوای باج عاطفی بدی و توهین بشنوی که نکنه بحث نشه؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
نگو ترو خدا بااین میخوای ازدواج کنی... کسی که ترو بخاطر اندام یا حتی چهره مسخره کنه توهم هیچی نی فرد ...

مسخره نکرد گفت چاق کن به خودت برس  

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟

حرفش رو گوش نکن.

خوش به حالت مثل چوب شوری، من مثل کیک گردم.

لاغری زیباتر.

تو دنیا کلی تلاش میکنن، که به زور جا بندازن، مانک چاق هم میشه داشت، تازه اونم نه اینکه طرف مثل من شکم داشته باشه.

تمام دنیا، دنیای مانک ها و ...

لاغری رو میپسنده

ظاهرا شاید شوخی بوده ولی دقیقا یعنی ذهنیتش از استایل و هیکل شما خوب نیس و چون قصد ازدواج دارین باید ...

شوخی نبود جدی گفت وزنتو ببر بالا 

نمیدونم دختر باید توپر باشه و فلان

واقعا میگی ینی بعدا ایراد میگیره ؟😐

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟
2706