2737
2734

سلام من الان سه هفته س هرروز پشت سرهم یکساعت ورزش کردم هم قدرتی هم هوازی. احساس میکنم بدنم کوفته س ودرد میکنه انگار ازرو ساختمون دوطبقه افتادم.طبیعیه یا کارم اشتباهه؟؟؟

نی نی یار جان تعلیق نکن.این دیگه شماره حاج خانوم همسایمونه

کم کم شروع کن هرچیزی و ب بدنت فشار نیار. 

قبلا باشگاه میرفتم مربی میگفت از کم شروع کنید 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سه روز در هفته اون سه روزو هر روزش ۶ کیلومتر شنا 

(شناگرم)

مارا با بی وفایان  صنمی نیست.اگه قیامت قصه باشه من تو رو کجا ببین امشو و یادت دواره  دلم تنگه بی قراره ،امروز دواره جور هرشو،یادت حبس ای اتاقه،در و دیوارِ دلم،کوچه و کوچه ی خیالم،گشتی قصیله خوده،ایییی ظالممم🙂🖤ظاهری آرام دارد باطن طوفانیم،کاربری از ۱۶ ام دست دو نفره مسی و زهرا

هیچی از وقتی ک شروع کردم واسه ازمون حتی ی ساعتم ورزش نکردم از آبانه،ولی قبلش روزی دو ساعت ورزش میکردم

اوایل نرماله بدنت عادت نداره

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
کم کم شروع کن هرچیزی و ب بدنت فشار نیار.  قبلا باشگاه میرفتم مربی میگفت از کم شروع کنید

ازکم شروع کردم ولی هرروز انجام میدم اشکال نداره؟

2740
لابد اشتباهه که درد داری مدتش یا شدتش مناسب بدنت نبوده چون بدن داره آلارم میده

فکرکنم چون استراحت ندارم اینجوریه طبق برنامه گوشی پیش رفتم هر۴روز استراحت زده ولی من استراحت نکردم ادامه دادم

چه اراده ای داری که هر روز یه ساعت ورزش کردی هفته ای سه روزش کن اینجوری بهتره عضلاتت وقت هم برای است ...

بله درسته.تو سه هفته ۴کیلو کم کردم

اشتباه میزنی 

کوفتگی و درد چندروز اوله نه تا ۳ هفته طول بکشه

هرروز یکساعت هوازی و قدرتی درست نیست باید ب بدن استراحت داد 

اگر برنامه ورزشی از مربی با سواد نگرفتی و همینجوری خودت داری ورزش میکنی هم، احتمالا خطا تو برنامه ات زیاده

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
اشتباه میزنی  کوفتگی و درد چندروز اوله نه تا ۳ هفته طول بکشه هرروز یکساعت هوازی و قدرتی درست ...

بله فکرکنم زیاده روی کردم.نه ازمربی نگرفتم ازروی برنامه گوشی انجام دادم

2706