2737
2739
عنوان

واقعا راهی هست صاحب خونه بشیم؟ 😓

566 بازدید | 39 پست

خدایا کی خونه دار میشیم پس

این مسکن ملی کوش چیشد پس هیچ خبری نی ازش

شوهرم تو روستا زمین دااره و میتونه خونه بسازه و ما شهر مستاجر هستیم کرایه هم بالااا.. اصلا نمیتونم برم روستا. از اول شهر بودم و اینجا بزرگ شدم. زندگی تو روستا خیلی سخته. واسم. نمیدونم چیکار کنم خدایا😓😓

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

ما هم دنبال خونه ایم و با دیدن خونه های داغون و کرایه های غیرمنطقی و بالا دقیقا همین حس و حال شمارو دارم 😢

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه روستا نزدیک به شهره برو.  مثلا سی دقیقه

کلا ۷دقیقه با شهر فاصله داره. 

اما روستاس و من اصلااا دوس ندارم اونجا تو دست و پای مادرشوهر باشم و اینجا همه امکانات برام فراهمه و مامانم همینجاس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
نمیشه اون رو بسازید بدید اجاره با پول اون حداقل خونه اجازه کنید 

خیلی ببخشیدا سگ اونجا زندگی. نمیکنه اصلا امکانات هیچیی ندارعع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما هم دنبال خونه ایم و با دیدن خونه های داغون و کرایه های غیرمنطقی و بالا دقیقا همین حس و حال شمارو ...

عزیزممم

میفهممت😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چه اشکالی داره الان مسکن ملی میرن توی روستا درست میکنندشهرکه زمین نداره

اره اما حیف پولی که. تو. روستا خرج بشه. اصن محیط خوبی نداره هرکس اونجا زندگی. میکنع از روی ناچاری و بدبختی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلا ۷دقیقه با شهر فاصله داره.  اما روستاس و من اصلااا دوس ندارم اونجا تو دست و پای مادرشوهر با ...

نزدیکه. برو. 

اگه اهل کار و صرفه جویی و پس انداز هستین. 

کم کم میتونین جمع کنید. بیاین شهر خونه بگیرین. 

نزدیکه. برو.  اگه اهل کار و صرفه جویی و پس انداز هستین.  کم کم میتونین جمع کنید. بیاین ش ...

همه دوستام و اشناهامون روستایی بودن از بخت و اقبالشون خونه از خوذشون توشهر دارن و زندگی میکنن. حالا من که از اول شهر بزرگ شدم پاشم. برم روستا خیلی واسم سرشکستگی داره. ددارم روانی میشم از فکرو خیال

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به در زمین زراعتی اینا نمیخوره بفروشید پول روش بذارید بیاییم شهر خونه کوچک هم شده بخزید

زمیناش زیاد ارزش نداره. ۹۰۰متر زمین داریم کلا شاید ۵۰۰میلیون بخرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ناشکری نکن شکر گذار داشته هات باش خدا بهت برکت میده 

ان شاالله خونه دارم میشی

ما حتی پول خونه اجاره کردنم نداریم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
ناشکری نکن شکر گذار داشته هات باش خدا بهت برکت میده  ان شاالله خونه دارم میشی ما حتی پول خونه ...

خدایا شکرت

اما خیلی شرایطو. سخت کردن خدا ازشون. نگذره یه ذره حتی یه ذرهه بفکر مردم نیستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706