2737
2734
عنوان

برام دعا میکنی خدا بهم دختر بده🫀🩹🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 93 پست
وای عزیزم انشالله حتما دختر دار میشی اسمشو انتخاب کردی😍

قربونت برم عزیزکم 

نه انقد اسم انتخاب کردم و قدیمی شد ک دیگه ذوقشم برام کور شد...

تا نیاد دیگه انتخاب نمیکنم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ایشلاه خدا بهت یه دختر میده 

ممنون قشنگم ♥️ 😘 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۲ ساله ازدواج کردم  ۱۰ ساله بچه میخوام 🥲

الهییی بگررردم عزیزممم‌ ان‌شاءالله به زودی زود دامنت سبز میشه از خدا میخام به زودی دلتون شاد شه 

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️
2731
مشکلت چیه عزیزم که باردار نمیشی 

اسپرم های همسرم زیادی ضعیفه 

۱۲ ساله ازدواج کردم  ۱۰ ساله بچه میخوام 🥲

تو بعضی شهرا اسپرم اهدایی انجام نمیدن

کدوم شهری؟ 

با دکتر و کلینیک صحبت کردین؟ 

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
2738
الهییی بگررردم عزیزممم‌ ان‌شاءالله به زودی زود دامنت سبز میشه از خدا میخام به زودی دلتون شاد شه ...

قربونت قشنگم با دعاهای شما😍❤️‍🩹

تو بعضی شهرا اسپرم اهدایی انجام نمیدن کدوم شهری؟  با دکتر و کلینیک صحبت کردین؟

تهرانم 

ولی باید بریم اصفهان یا یزد

به سرپرستی فکر کردین؟ 

بخاطر دو فاکتور نمیشه ثبت نام کنم

همسرم فیش حقوقی و دیپلم نداره

نگران نباش گلم از صمیم قلب از خدا میخام هم به شما هم به من هم به همه کسایی که منتظرن یه نی نی خوشکل ...

برای حاجترواییت حمد شفا میخونم عزیزم

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره 🫂 ♥️ 

الهی عزیزمم دختر خیلی خوبه ایشالله‌ ک میشه.

بچه اولته؟ 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2706