2752
2734
عنوان

برام دعا میکنی خدا بهم دختر بده🫀🩹🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 93 پست
چندتا سوال دارم میشه درخواست بدم 

اگ واقعا سوال باشه مشکلی نیست 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
هیچ چیزیو به زور از خدا نخواه دختر درد سرش خیلی زیاده الان دوره زمونه خیلی بد شده من خودم دوتا دخدر ...

نه بابا زوری چی..

ناباروری دارم یکیشو بده واسم کافیه 

خدا حفظشون کنه برات 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ واقعا سوال باشه مشکلی نیست 

حل شد ممنون ...نیاز نیست 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
حل شد ممنون ...نیاز نیست 

موفق باشی