2737
2734

فکر نمیکردم روزی این حرفا و رفتارا رو ببینم

چیزی نموند که نگه

تهدید، توهین، بی احترامی، له کردن و گفتن اینکه سیر شدم ازت و دوست دارم طلاق بدی بری... اینکه مهریه بگیری با ماشین از روت رد میشم در صورتیکه من هیچ وقت حرف مهریه نزده بودم... گفت لیاقت منو نداری. گفت برو شر کم... سه ماه بعد جدایی هم رفت با یکی دیگه

فقط بگم در حقم نامردی کرد

تو زندگیمون سم پاشی کرد بین منو خانوادش 

خودش باعث شد... 

بعد یک سال هنوز حرفاش یادم نرفته

راحت رفتنش و راحت جایگزین کردنش

من با وجود همه توهین ها و نامردیاش همه چی رو بخشیدم

من لایق اون همه نخواستن و توهین و بی تفاوتی نبودم

هیچ زنی الکی دیوانه نمیشه

منو دیوانه کرد خوب بلد بود

بهم همون اول ازدواجدمیگفت تو زندگی خودتو بکن من زندگی خودمو و نمیزاشت صمیمی بشیم

بین من و خانوادش سم پاشی کرد و حس حسادت از عمد در من ایجاد کرد تا با خانوادش صمیمی نشم چون میترسید یکی بشیم علیه اون... من لایق این حرفا و رفتارا نبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم اشغالشو میزاره دم در هی چک نمیکنه ببینه کسی بردش یا نه بیخیال میشه

یه روزی یکی میاد تو زندگیت انقد خوب برخورد کنه باهات تا طعم خوشبختی بکشی و بفهمی اون زندگی نبوده

خدات‌ شکر کن راحت شدی عزیزم

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

حالا چرا علیه اون بشین؟ مگه جنگه!

مطمئن باش این از قبل با همون بوده و کلا حسی بهت نداشته به همین خاطرم زود یکی جایگزین کرد

آدم بی لیاقت بی ارزش هر گوهی میخواد بخوره به یه ورت، تو هم چهارتا میذاشتی روش جوابشو میدادی که دلت خنک بشه و تا یه سال به حرفاش فکر نکنی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
آره راحت شدم اما حرفاش خیلی سوزاننده بود

گلم ازدواج مجدد نکردین؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2740
حالا چرا علیه اون بشین؟ مگه جنگه! مطمئن باش این از قبل با همون بوده و کلا حسی بهت نداشته به همین خا ...

من مثل اون نمک خور و نمکدون شکن نبودم... 

متاسفانه دیدگاهش این بود و خودش اقرار کرد که ترسیده یکی بشیم علیه اون... و من بعد چند سال دیگه داشتم دیوانه میشدم ولی به خاطر اسم طلاق سعی کردم ادامه بدم ولی آخر با کلی بی احترامی و نامردی رفت

2706