2733
2739
عنوان

تنبیه بچه ۸ ساله💔من قلبم شکسته

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 27 پست
منم نگم از شکنجه های روحی که تو دوران راهتماییم شدم تازه مال من سال ۹۰ اینورا بود سه سال زجر کشیدم ه ...

جالبه تمام بچه های مدرسمون شاکین و از اون مدرسه متنفر هم پول میدادیم هم داغون میشدیم زیبا نیست؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلاس دوم ی معلم داشتم چون شاگرد اول بودم خیلی دوسم داشت، یبار فقط یبار کتاب درسیمو یادم رفت ببرم اومد محکم زد توگوشم برق از سرم رفت، یعنی همونلحظه ببخشید خودمو خیس کردم، بعد گفت اینو برااین زدم چون ازت توقع نداشتم😑الان باسی سال سن هنوز یادمه، اونموقه هشت سالم بود فقط،  واقعا نسل ماسوخت

2731
من یادمه یه معلمی داشتیم کلاس دوم هرکس املا کم میگرفت تک میگرفت یا درس بلد نبود براش با خودکار سیبیل ...

یه مشت روانی شده بودن معلم منم ازین خاطرات دارم یبار  کل زنگ منو نگه داشتن پای تخته پاهام دیگه بی حس شده بود 

یه مشت روانی شده بودن معلم منم ازین خاطرات دارم یبار  کل زنگ منو نگه داشتن پای تخته پاهام دیگه ...

آره زمان ما خیلی تنبیه بود یادمه یه معلمی هم داشتیم خودکار لای دوانگشتمون میزاشت فشار میداد 😑

2740

اشکال از مادرته       من جوری ام که کسی جرات نداره به  دخترم بگه بالا چشمت ابرو درسشم عالیه ادبشم بیسته اگر اعصاب ندارن برن خونشون بتمرگن کسی نامه فدایت شوم واسشون نفرستاده  مدرسه و بچه همینه شیطنت بی انظباطی حتی تنبلی مال بچه هاست  اسمشون روشونه بچچچچچهههههه     

آره زمان ما خیلی تنبیه بود یادمه یه معلمی هم داشتیم خودکار لای دوانگشتمون میزاشت فشار میداد 😑

اره یبارم مستخدم مدرسه که یه دکه داشت و توش خوراکی می‌فروخت به من تهمت دزدی زد به ناظم گفته بود من خوراکی برداشتم فقط بخاطر اینکه قیمت ی شکلات رو پرسیدم. دلم برای مظلومیت خودم سوخت نتونستم از خودم دفاع کنم😭 هیچ وقت حلالش نمیکنم هم اون هم ناظم رو