2733
2734
عنوان

تنبیه بچه ۸ ساله💔من قلبم شکسته

450 بازدید | 27 پست

یاد خودم افتادم

۸ سالم بود کلاس دوم بودم

معلم و مدیر بلایی نموند ک سزم نیاورده باشن

چون دفتر مشقم و اشتباهی اورده بودم جلو همه دفترمو پرت کرد تو صورتم فحشم داد..

مجبورم کرد بشینم رو زمین خاکی مشق بنویسم و بقیه بچه ها با پاشون رو دفترم و دستام پا میزاشتن خاکی میکردن لباسامو دفترای قشنگمو که تازه جلد کرده بودم...جلوی همه زد صورتمو کبود کرد 

جلو بقیه کتکم میزد فحشم میداد 

یعنی روزی نبود من توسط این آدم کتک و تحقیر نشم

الان ۱۲ سال گذشته و من یه آدم افسرده شدم که روزی ۷ تا قرص اعصاب میخورم و ارامبخش

هيچوقت حلالش نمیکنم

هنوز یادمه و با یادآوریش قلبم برای بار هزارم میشکنه

تهدیدم میکرد ب کسی چیزی نگم

اگه به کسی چیزی میگفتم روزگارم سیاه بود

حلالش نمیکنم خدا ازش نگذره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

الهی بگردم .منم نه به این شدت ولی همچین تجربه ای داشتم . بعد پدر و مادرت نمی گفتن چرا صورتت کبوده؟🥲

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
اگه به خونوادت میگفتی و به گوش آموزش و پرورش میرسید اون طرفو به خاک و خون میکشیدن و در مدرسه رو تخته ...

تهدیدم میکرد میترسوندن منو

چیکار میتونستم بکنم یه بچه ۸ ساله ترسوندنش کار سختی نیست

من یادمه یه معلمی داشتیم کلاس دوم هرکس املا کم میگرفت تک میگرفت یا درس بلد نبود براش با خودکار سیبیل میکشید😐😑 یبار تا خواست برای من بکشه فرار کردم ولی اگه خودکار تو چشم بچه ها میرفت چی ....

الهی بگردم .منم نه به این شدت ولی همچین تجربه ای داشتم . بعد پدر و مادرت نمی گفتن چرا صورتت کبوده؟🥲

یخ گذاشتن تا برسم خونه بره کبودی

ولی باز خانوادم فهمیدن اومدن مدرسه حرف زدن با معلم

معلم دوباره تهدیدم کرد ک ب خانوادت چرا گفتی و دوباره تحقیر و کتک

منم نگم از شکنجه های روحی که تو دوران راهتماییم شدم تازه مال من سال ۹۰ اینورا بود سه سال زجر کشیدم هیشکیم حرفمو باور نمیکرد الان حتی از سمت خیابون اون مدرسه رد نمیشم چندبارم مدیر عوضی و ناظم عوضی تر از خودشو دیدم تو خیابون انتظار داشتن بهشون سلام کنم یا احترام بزارم حتی به یه ورم نگرفتمشون نمیبخشمشون هیچوقت

2706