2733
2734
عنوان

مزاحمت همسايه

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 44 پست
مسئله اينه كه آدماى درستى نيستن و اصلا نميان جابجا كنن زنگ هم كه ميزنم قطع ميكنن و بلاك و كلا جواب ...

لاستیک ماشینو پنچر کن خط و خش بنداز سلیطه باش دیدن بی زبونی هار شدن چرا پارکینگ بقیه نمیذارن؟ چون لابد اونا زبون دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی پلیسم زنگ بزنید فکر کنم بهش تذکر میدن

چون اون پارکینگم جزو ملکتون حساب میشه

مثلا این همسایتون بدون اجازه بیاد تو خونتون میشه ازش شکایت کرد

چندبارم فیلم بگیرید هم از پلاک هم از هرطرف ک مدرک داشته باشبد تو جا پارک شماست

لاستیک ماشینو پنچر کن خط و خش بنداز سلیطه باش دیدن بی زبونی هار شدن چرا پارکینگ بقیه نمیذارن؟ چون لا ...

بله متاسفانه من كلا آدم آرومى هستم، من اگه پنچرش كنم كه قطعا ميان يه بلايى سر خودمم ميارن 

واهبند رو سرچ ميكنم الان ببينم چيزى ميتونم پيدا كنم سفارش بدم

2731
لاستیک ماشینو پنچر کن خط و خش بنداز سلیطه باش دیدن بی زبونی هار شدن چرا پارکینگ بقیه نمیذارن؟ چون لا ...

نه به جرم تخریب میتوننن ازش شکایت کنن

مانع بزاره اگه نشد زنگ بزنه پلیس بگه این اقا ب ملک من تجاوز میکنه همیشه

2740
خيلى ممنون از راهنماييتون، سرچ ميكنم ببينم همچين چيزى براى فروش دارن

بله هست پدرم میگفت . وقتی نیستی قفل میکنی اومدی باز میکنی پارک میکنی زنجیر و میله که میگن نمیشه باید طوری باشهخودتونم بتونید پارک کنید 

براى من هست، هر واحد يه پاركينگ براى خودش داره اما اينا دوتا ماشين دارن يكيشو ميذارن پاركينگ من

چقدر نفهم و بیشعورن

من ک انقدر باهام بدرفتاری میکردن زنگ میزدم پلیس میگفتم این اقا اومده تو ملک من ماشینو پارک کرده هرچندبارم بهش تذکر دادم حتی جوابمم نداده

ولی اگه ازش میترسی فعلا مانع بزار اگه بازم کاری کردن همونجا بدون معطلی زنگ بزن پلیس عوصیا اعصابم خورد شد چقدر بی شعور و گاون

چقدر نفهم و بیشعورن من ک انقدر باهام بدرفتاری میکردن زنگ میزدم پلیس میگفتم این اقا اومده تو ملک من ...

بله دقيقا من رو هم خيلى اذيت ميكنن، خيلى بيشخصيت و بي ادب هستن، من هرچى مودبانه باهاشون صحبت كردم اونا زننده جواب دادن، نميتونم مثل خودشون باشم و يه مدته زندگيم جهنم شده بخاطر اينكه حس ميكنم بهم توهين شده و زير بار حرف زورم

2706