2737
2734
عنوان

بعد از خیانت هیچی مثل سابق نمیشه...

217 بازدید | 15 پست

دقیقا یازده‌ماه گذشته 

ظاهرا خیلی پشیمونه...خیلی کارا هم کرده

وای این دل من اروم نداره قرار نداره

یه روز میخندم ده روز گریه میکنم....

چه کنم خدااااا😭😭😭😭

سلامتی اقا امام زمان صلوات😍

حق داری ولی با گذشت زمان بهتر میشه اوضاع

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیانت دیدم 

اینو بگم دیگه هیچ وخ بهش اعتماد ندارن همش شک دارم

به طور کاملا ارامشی نموند برام همش استرس دارم هر جا میره

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
2731

معلومه که مثل قبل نمیشه از خودت توقع بیجا نداشته باش و درس بگیر از اتفاقی که افتاده اگر دیگه تکرار نشد تو ذهنت کمرنگ میشه اما پاک نمیشه اگر تکرار شد که تمام

منم خیانت دیدم  اینو بگم دیگه هیچ وخ بهش اعتماد ندارن همش شک دارم به طور کاملا ارامشی نمون ...

دقیقا هیچ‌اعتمادی دیگه بهش ندارم...

یه جورایی از چشمم افتاده

اینا به کنار...دلم اشوبه

ارامش ندارم 

معلومه که مثل قبل نمیشه از خودت توقع بیجا نداشته باش و درس بگیر از اتفاقی که افتاده اگر دیگه تکرار ن ...

حرفاتون‌درسته

ولی من فقط ارامش میخوام

کاش تموم شه 

به هر نحوی هست تموم شه فقط

برگردم به ارامش قبلم

2738
دقیقا هیچ‌اعتمادی دیگه بهش ندارم... یه جورایی از چشمم افتاده اینا به کنار...دلم اشوبه ارامش ندارم ...

با گذشت زمان اروم میشه ولی هیچ وخ دیگه بهش اعتماد نمیکنی متاسافانه ارامشتو از دست میدی ولی برات عادی میشه

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
با گذشت زمان اروم میشه ولی هیچ وخ دیگه بهش اعتماد نمیکنی متاسافانه ارامشتو از دست میدی ولی برات عادی ...

شما چند وقته از فهمیدن خیانتش میگذره؟ بیشتر از منه؟

اروم شدین؟

شما چند وقته از فهمیدن خیانتش میگذره؟ بیشتر از منه؟ اروم شدین؟

تقریبا یه سال اروم نشدم ولی خب با مرور زمان بهتر شدم ولی دیگه نمیتونم اعتماد کنم همین خیلی حس بدی وقتی میره بیرون هی زنگ میزنم نکنه داره با یکی دیگه حرف میزنه

تقریبا یه سال اروم نشدم ولی خب با مرور زمان بهتر شدم ولی دیگه نمیتونم اعتماد کنم همین خیلی حس بدی وق ...

چقدر اعتماد داشتن خوبه وقتی از دست دادیمش فهمیدیم چه نعمتی بوده

من اصلا زنگ نمیزنم

حرفاتون‌درسته ولی من فقط ارامش میخوام کاش تموم شه  به هر نحوی هست تموم شه فقط برگردم به ارا ...

به آرامش بهتر از قبل میرسی عزیزم 

خودمونو نباید بیشترازاین بخاطر اشتباه دیگران تنبیه کنیم من موهام نصفش سفید شد شوهرم ارزش سفید شدن یه تار موم روهم نداشت ونداره دیگه بسه اونی که باید خاک وگِل سیاه بریزش بگیره شوهرامونن که عزت واحترام واعتماد قبل رو برای همیشه پیش ما ازدست دادن میدونی چه قدر این براشون سخته ؟بنظرم همین بزرگ‌ترین مجازات که باخودشون فکرش رومیکنن که دیگه ازچشم افتادن و همین قوی شدنمون قبلشون رو هزارتکه میکنه وترس بجونشون میفته 

2706