2737
2739
عنوان

قهر بودن مرد و زن توی مهمانی

260 بازدید | 27 پست

خانما شما برین مهمونی ببینید زن و مرد باهم قهرن و اونطوری که باید پذیرایی نکنن چه حسی بهتون دست میده؟ امشب من خیلی معذب شدم همش تو دلم شوهرمو فحش میدادم 

ناراحت میشم 

من نهمون بیاد حتی قهر باشم ظاهر سازی میکمم الکی لبخند میزنم به روش در حالی که توی دلم دارم حکم اعدام میدم بهش😅

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جاری بود که از شوهرت ناراحت شدی؟

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

امشب با یکی از دوستای همسرم و خانومش قرار شد شب نشینی بریم خونه یکی از دوستای مشترکمون ساعت 9شب آقاهه زنگ زد گفتش اگه میشه نیم ساعت دیرتر بیاین خانومم خونه نیست 

من همون لحظه به شوهرم گفتم مشخصه شرایط ندارن نریم به دوستشم اطلاع داد که نریم شاید شرایط ندارن که قبول نکرد گفت بریم

2738
باید طوری رفتار میکردن که شما متوجه قهرشون نشید 

بیشتر سرهمین بهم برخورد

خانم خونه یه سری چایی آورد و نشسسسست تا وقتی شوهرش بلند شد استکان جمع کرد پذیرایی کرد مشخص بود بهش گفته من کاری به مهمانات ندارم 

هیچچی  فراموش کن  بی توجه باش  هیچ جا هم نگو به کسی که اونا قهر بودن فلان  ت ...

جالبیش اینه خانمه می‌گفت من برا کارم که مزون داره رابطم با فامیل خیلی کم کردم یه حسی گفت که به ما میگه

زن و شوهر دعوا کنن ابلهان باور کنن. بی خیال عزیزم مهم نباشه برات

بقول دوستمون میتونست ظاهر سازی کنن کم مونده بود سر بچشون کتک کاری کنن

خانم نشسته بود سر شوهرش داد میکشید که مراقب بچه هستیییی

2706