2733
2734

فک کن بچت داره این تاپیک و ۲۷ سال آینده میبینه یچیزی بهش امروز بگو و فکر کن که ۲۷ سال دیگ هم بهش باور داری؟

خودم: طلا بخر مادر پس انداز کن😂🤝🏻

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ننه وقتتو تو نی نی سایت تلف نکن، ننه جون اینجا حکایت همون سبزی پاک کردن دسته جمعی همسایه ها رو داره، برو به زندگیت برس آباریکلا ننه 😁

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2738

پسر و دختر نازم هرکسبو اجاره نده وارد حریمت قلبت زندگیت بشه .عشقای دلم مواظب دوستاتون باشیذ باهاشون خوب باشید ولی همه چی زندگیتون بهشون نگید.از لحظه لحظه زندگیتون لذت ببرید و مواظب خودتون باشید .  

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا

از جایی که الان هستی لذت ببر هدف مشخص کن و براش بجنگ ولی زندگی کردن رو فراموش نکن قدر دان کسایی که ازت حمایت میکنن باش آدمای سمی رو از زندگیت بیرون کن مستقل شو وشایسته بهترین ها هستی آینده نگر باش و غم دیروز و نخور شکر گذار تمامی نعمت هایی که خدا داده و نداده شو 

دل به هر کس نبند دست نیافتنی باش بهترین ورژن خودت باش ادب و احترام فراموشت نشه از تجربه بزرگترهای استفاده کن