2733
2734
عنوان

صدا از دیوار

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موریانه همچین صدای زیادی داره ک بیدار کنه از خواب؟

اخه مام قبلا تو خونمون داشت، اونی ک خونه رو ازش خریدیم نگفته بود، انگار احساس می کنی ی چیزای ریزی میریزیه روی فرش، از دیوار حالت خاک می ریزه بیرون، ما داشتیم خونه رو درست کردیم دیگه درنیومد، شبام توی سکوت صدای کمی میده

اخه مام قبلا تو خونمون داشت، اونی ک خونه رو ازش خریدیم نگفته بود، انگار احساس می کنی ی چیزای ریزی می ...

خداوکیلی 😮 وای نمیدونستم موریانه صدا میده نمیدونم بعد موریانه مگ تو چوب و اینا نمیوفته؟ یا تو دیوارم هست؟

بغلیتون پره ؟ هیچ وقت کنجکاو نشدی ببینی چیه این صدا؟

بغلیمون یه حیاط۳۰۰متری قدیمیه.چرا خیلی میترسم وقتی این صدامیادگاهاهم رو سقف خونه انگار اسب میدوه 

ماما نیستم ولی تعیین جنسیت میکنم🤱
خداوکیلی 😮 وای نمیدونستم موریانه صدا میده نمیدونم بعد موریانه مگ تو چوب و اینا نمیوفته؟ یا تو دیوار ...

بله، دیواره ما ک داش، دیگه مام ب صابخونه قبلی گفتیم و اونم چرت و پرت تحویل میداد، دیوارو ریختیم دوباره درستش کردیم

از یه نفر شنیده بودم ک موش فرقی براش نداره تو سقف زندگی میکنه تو دیوار زندگی میکنه اما نمیدونم درسته ...

اره ولی نه تو بتن ک بولدزر بزور خرابش میکنه

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم