2733
2734

پسر من وقتی حرف زشت میزنه چن دوروز باهاش قهر میکنم اضلا محلش نمیذارم علتشم میگم 

مثلا میگم بخاطر این حرفت دیگه نمیخام باهات دوست باشم 

قشنگ روز سوم خودش میاد معذرت خواهی میکنه و میگه دیگه تکرار نمیکنم واقعانم دیگه تکرار نمیکنه.الان 6 سالشه ولی از 3.4 سالگی همین شیوه م بوده.خوب و بدشو نمیدونم فقط همین جواب میداد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببین پسر منم دوسالش بود فحش میداد.یکی دوبار تو جمع فحش داد ب بزرگتر مردم از خجالت.رفتم داروخونه قطره تلخک گرفتم یه بار فحش داد یه ذره ریختم دهنش تلخیشو چشید فورا شربت بهش دادم....وقتی هم بچه های خواهرشوهرم فحش میدادن بهش میگفتم اونا بی ادبن ب مامانشون میگم تلخک بریزه دهنشون....پسر من مودبه حرف زشت نمیزنه....کم کم از دهنش افتاد....اهاااان گفتم هر کی حرف زشت زد بهش بگو نباید حرف زشت بزنی 

ای که خوانده ای مرا  راه نشانم بده
2731

بیشتر تشویقش کنین مثلا روز بدون حرف بد بهش ستاره بدین خوراکی که دوست داره جایزه بدین ازش پیش باباش تعریف کنین بگین امروز عالی بوده در قالب داستان بفهمونین بهش حرف زشت نباید بزنیم گاهی دنبال جلب توجه هستن از هر راهی تنبیه نکنین بهش نگین دوستت ندارم 

مشاور ببر راهکار بده بهت یه چیزی یادم اومد خواهر من خیلیییی کوچولو بود پدرسگ شنیده بود عصبانی میشد ...

ازه این قشنگ میگه وقتی بقیه نگاه بد میکنن یا چیزی میگن من دلم میخواد اون لحظه هم خودم و بکشم هم بچه رو

وقتی عصبانی میشه فحش میده وای یادم میفته می‌خوام بمیزم  از کجا مشاور خوب پیدا کنم😭😭😭😭 خدای ...

این فحش دادن یکی از ساده ترین مسائلی هست که برای بچه ها می‌تونه اتفاق بیفته.میدونم مادر خیلی اذیت میشه غصه میخوره ولی خودتو انقد نگران نکن یه اتفاق طبیعیه که اون طفلی از رو نادونی انجام میده و شکر خدا راه حل داره.حالا فعلا حساسش نکن هی یادآوریش نشه بعد ببین مشاور چی میگه من پسرم تو مهمونیا به شدت شیطنت داره و گاهی از حرصش داد میزنه دیگه منو همسرم با یه بغل پره اسباب بازی و کتاب میریم مهمانی کل مهمانی مثل مربی مهد درگیر مشغول کردنشیم تا این عادت از سرش بیفته .مرکز مشاوره هر شهری که هستی همینجا میتونی از نی نی سایتی ها سراغ بگیری 

حل میشه نگران نباش 

2738
پسر من وقتی حرف زشت میزنه چن دوروز باهاش قهر میکنم اضلا محلش نمیذارم علتشم میگم  مثلا میگم بخا ...

این تو خونه نمیگه خیلی کم چون عصبانیش نمیکنم که بگه اما وقتی از خونه میریم بیرون یکی عصبانیش کنه حالا فرقی نمیکنه اون شخص کی باشه فحش میده خیلی فحش های بد در حدی که می‌خوام بمیرم از دیشب خدا شاهده همش آرزوی مرگ میکنم میگم خدایا من اینو چجوری بیرون ببرم تو جمع ببرم

این فحش دادن یکی از ساده ترین مسائلی هست که برای بچه ها می‌تونه اتفاق بیفته.میدونم مادر خیلی اذیت می ...

بقیه اینو نمی‌فهمن یه بچه داریم تو فامیل با ادب اصلا عالی اینو با اون مقایسه میکنن دلم میخواد بمیرم 

میبرمش مشاور کاش درست بشه وگرنه من میمیرم

2706