2752
2734
اره ولی دقییقا میدونن ک فحشه و کجا باید استفاده کنن.‌ بچه من هیییچی نمیگف اما تا عصبانیش میکردیم و م ...

چی بگم ک محیط خیلی رو بچه ها تاثیر گذاره منو همسرم برای اینک بچمون با ادب بشه از الان تلاشمونو میکنیم یکیم فش بده میگم فش نده با اینک بچه ۴ ماهشه

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودتون طوری دعواش کنیدکه بفهمه نباید این حرفارو به زبون بیاره که بفهمه حرفای بدی ین. پسر من وقتی ۳ ...

خداروشکر 

اما پسر من نه دعوا می‌فهمه نه تنبیه نه ترس هیچی مشاور براش لازمه کلا

خودتون طوری دعواش کنیدکه بفهمه نباید این حرفارو به زبون بیاره که بفهمه حرفای بدی ین. پسر من وقتی ۳ ...

اره واسه بعضی بچه ها جواب میده. بعضیا نه. مثلا روپسرمن جواب نداد.‌

حالا امشب با باباش دعواش شد باباش ی دعواش کردو عصبانی شد سر حرف بد نه ها. 

بعداین چون از باباش توقع نداره عربده میزد بابا من بچم شیطونک دارم من بچم کوچیکم. بااابااا اروووومم کن گریه نکنم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

parasoo1989@
چی بگم ک محیط خیلی رو بچه ها تاثیر گذاره منو همسرم برای اینک بچمون با ادب بشه از الان تلاشمونو میکنی ...

من امروز با خودم میگفتم کاش این بچه دکمه برگشت به تنظیم کارخانه داشت می‌زدیم همه چی پاک میشد دوباره از اول تربیتش میکردیم

چی بگم ک محیط خیلی رو بچه ها تاثیر گذاره منو همسرم برای اینک بچمون با ادب بشه از الان تلاشمونو میکنی ...

اره ماام همینطور بودیمو هستیم.‌اما سنش ک بره بالا ناخوداگاه میشنوه و تکرار میکنه. حالا سعی کنیم ک اون ناجورارو نشنوه . اما تو تی وی حتی گذری تو باشگاه توفروشگاه تو‌پارک قششنگ میشنون ضبط میکنن

parasoo1989@
چیشد چجوری از سرش افتاد ؟

یه مدتی گفت بعدا کم کم یادش رفت ولی تنبیه اش می کردم بدتر تکرار می کرد ، ببین به نظر ادب و تربیت مال بچه ۷ سال ب بالاست مال کسی که قدرت تشخیص داشته باشه بچه ۴ ساله که چیزی رو درک نمی کنه بخواهیم بهش برچسب بی ادب بزنیم بذار بقیه هر فکری می خوان بکنن 

من امروز با خودم میگفتم کاش این بچه دکمه برگشت به تنظیم کارخانه داشت می‌زدیم همه چی پاک میشد دوباره ...

حالا اشکال نداره برو پیش مشاور مشاور همون دکمه برگشت ب کارخونس

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
😅😅😅

ولله عین ی عروسک افتاده بود ی کنار ی سینه خیزی میرف.‌ الان عین ادم بزرگ وایمیسن تو روت دعوا.‌

چندماه پیش وایساده پشت من داد نگاش کردم گف منو بذار تواتاق😑😑🙄🙄😂😂عمدنا. پرو شدن .

parasoo1989@